Vasaljátok a babaruhákat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 09:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
45%
Másfél éves, mindent vasalok születése óta, nem a higiénia miatt, hanem mert vasaltan jobban szeretem a ruhákat ráadni, textilpelust stb.
2019. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
33%
Legalább magatoknak ne hazudjatok. Ha ugyanazt a ruhát megnézitek vasalás előtt és után, igenis van különbség.
2019. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
66%

Nem képzeld el, nincs különbség. Megfelelő centin mosva és megfelelő teregetés után elképesztő módon NEM gyűröttek a ruhák. Ahogy a szárítógépből kivéve sem. Felőlem ti nyugodtan vasaljátok ki a zoknikat is, ha úgy esik jól, de ne állítsátok már be igénytelennek és hordjátok le azokat a nőket, akiknek vasalás nélkül is sikerül nem gyűrött ruhát felvenniük! Itt senki nem illette negatív jelzőkkel azokat, akik vasalgatják a ruhákat, a minimum, hogy ők sem titulálják igénytelennek a másikat, úgy hogy még csak nem is ismerik a másikat.

Miféle IQ fighter nevez ráadásul egy rövid hajú nőt igénytelennek? :D Súlyos gondok vannak a toronyban, ha valaki szerint az igényesség a hajhossz és/vagy a vasalás függvénye. No komment...

Azt ne is boncolgassuk, hogy miért egyértelmű, hogy csak a nők vasalhatnak...(??)

2019. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%
6 hetig mindent vasaltam a babanak. Utana mar csak a textil pelusokat, vagy ami nagyon gyurodt volt. Utalok vasalni 😀
2019. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
74%
Azt mondja már meg valaki,hogy mitől hasznos és mitől nem hasznos egy eldöntendő kérdésre ("Vasaljátok-e a babaruhákat?" Lehetséges valaszok: igen/nem ) adott válasz,hogy össze vissza megy a lepontozás normákis hangvételű válaszokra? Ha pl. valakinek fáj,hogy a másik szárítógépet használ és nem vasal, lehet többet kéne a saját dolgával törődnie,mert túlságosan unatkozik. Vagy vasaljon tripla adagot,hogy ne érjen rá más dolgába ütnie az orrát...
2019. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
73%
Kemény, hogy felnőtt nők igénytelenezik le a másikat, mert nem vasal, vagy mert mackóban megy a játszóra. Azt hittem ennek a felszínes beszólogatásnak vége a gimiben, de tévedtem. Ajánlom a vasalós anyukáknak, hogy próbáljanak IGÉNYESEN teregetni, és nem felhányni a ruhát a szárítóra...
2019. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
49%
Normálisan teregetek, fel lehetne venni a ruhákat vasalás nélkül is, de én a lányaim ruháit vasalom. Nekem szebbek úgy, jobb az illatuk és szeretem is vasalni a kisruhákat. Alvásidőben szoktam, tv-zek közben. Nekem így jò, de egyáltalán nem érdekel, hogy más vasal-e. Nem tartom ettől igénytelennek, ő dolga.
2019. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
34%
Igen.
2019. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
43%
Vasalom (kérem a kisiskolás pirospontom).
2019. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2019. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!