Melyik budapesti charity shopban/angol használt ruhaboltban van a legnagyobb (és legjobb) újszülött ruha választék?

Figyelt kérdés
Szeretnénk pár db ruhát “tudatosabban” beszerezni, nem az összeset fast fashion üzletből elso kézből, hanem amennyiben lehet “preloved” vagy nem is hordott,másodkézből valónak is szeretném megadni az esélyt.

2020. jún. 3. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a H&M nem drága.
2020. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nem is az ára miatt kérdeztem, hanem inkább mert szeretek “kincseket” vadászni, illetve szeretnék kicsit fenntarthatóbban is élni és ezért gondoltam, hogy a “megszokott” H&M, Zara, Gap, stb mellett elnéznék használt ruha üzletekbe is, mert annyiszor látom mostanában anyukaktol, hogy ilyen helyeken szereztek be szuper dolgokat ☺️
2020. jún. 9. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Èn nagyon sok mindent a Rákòczi úton levő Háda Kidsben vettem.

Sokszor találok nagyon egyedi ruhácskákat😊

2020. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen majd megnézem azt is akkor :)
2020. jún. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!