Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Téli születésű babának milyen...

Téli születésű babának milyen ruhák fognak kelleni?

Figyelt kérdés

Január 2-re vagyok kiírva.

Van pár body, rugdalózó amiket "örököltünk".

Első baba , nem tudom, mikre van szükség téli gyereknek.

Van már kabát meg kesztyű piciknek? Bocs ha hülye a kérdés :D de nem tudom.


Köszi, ha segítesz!



2020. jún. 30. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Januári babám van.

Aminek hasznát vettük az a

Overál: kezes- lábas így kesztyű, cipő nem kellett.

Sapka

Rövid ujju body

Plüss rugdalozo

Ha nagyon meleg van nálatok akkor sima pamutrugdalózó.


Nekünk nagyjábol ennyi elég is volt, minden más max.1-2 alkalommal volt rajta.

2020. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jún. 30. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kabát, cipő, kesztyű, szóba sem jöhet ilyen kicsinél. Nagyon nehéz öltöztetni ilyenbe őket, a legpraktikusabb az overál, amibe csak bele kell raknod és védi a kezét és a lábfejét is. Meleg sapka fog kelleni. Érdemes használtan venni, mert egyrészt hamar kinövik, másrészt nem sokszor fogod majd ráadni. Nagyon sok szép overált árulnak olcsón, felesleges ezért több ezer forintot kiadni.
2020. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- Rugik és bodyk (nekem a hosszú ujjú + hosszú ujjú jött be, mert nincs nálunk annyira meleg, de van, aki ettől falra mászik) minden mennyiségben. Közel sem napi egy szett fog elfogyni :D

- kis kesztyűt nálunk kértek a kórházban, akkor egyszer volt rajta, nem viselte el magán, leszedte, vagy üvöltött benne. Tök felesleges volt.

- sapija viszont több is volt, különböző vastagságban

- ha sokat autóztok, ajánlom a hordozóba köthető takarót, nekünk az volt. Polár rugi, nem vészes hidegben simán a benti ruha, be a gyerek az ülésbe, takarót ráhajtottam (3 réteg ment rá), amikor a kocsi már kellemes volt, takaró szét. Egyszer sem volt beteg, én meg biztonságban tudtam. Ha hordozókendőzni akarsz, akkor meg inkább a közös kabát a nyerő, mert beöltöztetés után felkötést nehezen viselik. Azok a pufi overálok a babakocsiban jók, de érdemes előbb kitalálni a babakocsit, mert egy csomóhoz van bélelt lábzsák, és abba nekünk pl. már nem kellett az orkán anyagú, téli overál. Vettünk, mert jajaziskell, de ha összesen 10x volt rajta, sokat mondok. Az is akkor, amikor valaki kézben akarta cipelni.


- mi vettünk halál cuki kicsi zoknikat, meg nadrágokat kaptunk, na, ezekbe egyrészt nagyon soká hízott bele, addig úgy álltak neki, mint a tehénen, másrsészt a gatya szára fel, a zokni lecsúszoott, állandóan igazgattam. Ezalól a LIDL-ös kisnacik LID-ös zoknikkal voltak kivételek, az valahogy ülepben is jó volt, meg a lábán a passzé is, a zokninak meg van ilyen visszahajtós fele, az megakard a gatya szárában. Azok fenn maradtak, de csak olyan 2 hónapos korától.

- ha hordozni tervezel, érdemes vastag harisnyát, esetleg kocsicsizmát beszerezni, mert a közös kabát alatt ezeket a részeit érheti hűvös. Egyébként szerintem nem érdemes. Az enyémnek volt több kényelmes harisnyája is, őt nem zavarta, de sok baba nem szereti, kínlódik benne.


- a kicsi pólók, pulcsik és egyebek szerintem max arra jók, hogy tudsz rétegesen öltöztetni utazáshoz, 1-2 max elég belőle, mert amúgy minden, ami nem kapcsos a lába között, az a nyakába kerül, ha felemeled.

2020. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!