Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mi a véleményed a harisnya...

Mi a véleményed a harisnya plusz rövidnadrág összeállításról fiúknál?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 21:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Én nem adnék rá ilyen kombót, de mindenki úgy csinálja ahogy jónak látja. Az én fiam ovis kora óta nem is viseli el a harisnyát.
2015. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%

Nálunk ezt kérik a bölcsiben.

Mivel a csoportszobában harisnya+ hosszúnadrághoz meleg van, viszont,ha csak sima nadrág van rajtuk, akkor mindegyikre harisnyát kell adni, ha kimennek az udvarra, ami nyilván 16 gyereknél macerás.

2015. márc. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Én csak itthonra adom rá ezt a kombót, nálunk hideg van, hiába fűtünk. A zoknit neg leveszi amit ráadom :D de nyilvános helyre én így sosem vinném!
2015. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

5 éves kisfiam van, soha életében nem volt ilyen összeállítás rajta.

Szerencsére az oviban, bölcsiben sem szabták meg sosem, hogy pontosan milyen öltözékben legyen.

Nálunk inkább az egyszerű, kényelmes, gumius derekú melegítőnadrág vagy nyári melegben a roll-up nadrág (felgombolható szárú) vagy kánukilában a sima pamut rövidnadrág szokott lenni.


Nem vagyok jó véleménnyel a harisnya+rövidnadrágról, mert egyrészt minél kisebb egy gyerek, annál macerásabb vele a pisilés, öltözés, másrészt ha kell az a harisnya a rövidnadrág alá, akkor miért nem za egyszerűbb melegítőnadrág? Ha meg nem kell, akkor minek bonyolítjuk? :)

2015. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Idètlenül nèz ki bene a gyerek.
2015. márc. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Értelmetlen.Ha olyan meleg van,hogy rövidgatyába jár a gyerek,mi a fenének a harisnya ? Télen meg hosszúnadrágot kell a harisnyára húzni,nem sortot . Oké ,hogy gyerek,meg koszos lesz meg satöbbi de én azért szeretem izlésesen felöltöztetni .


Ugyanezért nem értem a szandál-zokni kombinációt :D Vagy meleg van,vagy hideg. Ez olyan mintha felvennék egy bikinit rá meg egy overallt :D

2015. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Erdekes mennyi okos valasz erkezett !

Mar csak arra lennek kivancsi,hogy a lanyokat miert nem teriti senki jo utra,ha ugyan ezzel a komboval probalkoznak...

2015. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!