Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Meddig praktikus rugdalózóba...

Meddig praktikus rugdalózóba öltöztetni a babát nappalra is? Mikortól jobb a pulcsi, nadrág, zokni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 11:39
1 2
 11/13 anonim válasza:
Enyém 9 hós, 74-80-as ruhákat hord, elkezdett felállni és épp semmi se jó. A talpas rugit szeretném, mert nem csúszik szét a derekánál, hogy aztán kilógjon belőle a háta, és nem rúgja le a lábáról, mint a zoknit, és nem olyan szoros befülledt érzés, mint a harisnya. Csak hát mászáskor, felálláskor beleakad, rálép, és egyértelműbben kinövi, mint a lábfej nélkülieket. Engem mondjuk nem zavar ogy pizsama-szerű, őt se.
2017. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 szodaspatron ***** válasza:
Nálunk az elejétől fogva a hosszúujjas patentos rugi csak pizsama. Az ujjatlan vállnál patentos lábközött patentos rugi volt nappalra. Ilyenünk volt egy darab, jobb szerettem a nadrág póló kombót.
2017. febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én rugdalózót kb 2 hónapos koráig adtam rá csak. Pizsamának, éjszakára kényelmes.

Nappalra már inkább zoknit, nacit, bodyt, vagy talpas nacit. A harisnyát nem szeretem.

2017. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!