Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen nadrágban jártok...

Milyen nadrágban jártok túrázni? Melyik vált be?

Figyelt kérdés

Milyen nadrág vált be télre, milyen nyárra, milyen laza kirándulásra, milyen hosszú, akár többnapos túrára? Milyen szempontokat vesztek figyelembe a nadrág kiválasztásánál?

Lecsatolható szárú, illetve sokzsebes nadrágokról milyen tapasztalataitok vannak?



2015. aug. 19. 13:54
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én nagyon sokat szoktam kirándulni a családommal a Mátrába és mi/én olyan nadrágot szoktam hordani ami kényelmes megnem baj ha összel pl. össze sarazodik szóval az alényeg hogy jól tudj benne mozogni és kényelmes legyen.

Én ezt a márkát nagyon szeretem ezt használom ha hidegebb van: Black Diamond Notion Pants női nadrág

ha meg jobb az idő :Black Diamond Credo short női rövidnadrág

ez az oldalon sok jó gatyó van mi innen szoktuk venni:

[link]

Igaz Miskolcon van. 14/L

2015. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


A helyzet az, hogy én vándortáborozni és zarándokolni is szoktam. Több napig megyünk. Nem vihetünk sok cuccot, ugyanakkor sok apróságnak kéznél kell lennie és sokféle időjárásra készülni kell.

Nagyon kényelmesek a feszülős biciklis vagy futó nadrágok, de azokon nincs zseb. Arra ritkán van lehetőség, hogy rövid és hosszú gatyánk is legyen. Ezek miatt érdekelnek a lecsatolható szárú nadrágok és a sokzsebes gatyák.

2015. aug. 19. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!