Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért van az, hogy az összes...

Miért van az, hogy az összes olyan oldalon, ahol újszülött babaruhát tudnék rendelni csak két szín létezik: rózsaszín és kék?

Figyelt kérdés
Boltban tudom, találnék másmilyet, de feküdnöm kell az egész terhesség alatt; úgyhogy kénytelen vagyok net-ről rendelni. Kislányunk lesz. Nem akarom csupa rózsaszínbe öltöztetni.
2018. febr. 3. 11:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, miért mit hiszel hogy a turkálóban vásárolt angol ruhákat a királynő gyártja?
2018. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%
#11: Nem a kérdező vagyok. De azokat a ruhákat már megvették, azt visszacsinálni nem lehet. De megvehetem és használhatom, így én már nem támogatom az adott bolthálózatot a vásárlásommal (és újrahasznosítok, de az már más kérdés).
2018. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi igen elozo akart lenni , csak rosszul irtam.
2018. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
33%

Én is Zara, H&M, Mango párti vagyok. Nagyon szép rucik vannak és nem csak kék-rózsaszín habár én vettem rózsaszínt, púder színűt is a lányomnak. Van alkalmazásuk és webshopjuk is. :)

Szerintem itt a kötekedő 76%-os egyszerűen nem engedheti meg magának ezeket a márkákat újonnan ezért van ennyire ellenük. Vagy tán a turkálóban is kerülöd őket? Merthogy ott is találni bőven Zara, H&M babyt vagy onnan azért feleannyiért megveszed a "szar kínai gyorsdivatot"?

2018. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
Babipur oldalt nézd. Szuper minőség és választék
2018. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
59%

#14: Úgy csinálsz, mintha ezek olyan drága, márkás ruhák lennének. :D Ha nem engedhetném meg magamnak, el is ásnám magam.


Nem csak turkálóból vásárolok, mert képzeld, nem csak ezek a ruhaboltok léteznek, van olyan, ahol figyelnek arra, hogy ne mások nyomorba döntésével termeljenek profitot. Turiból sem szoktam ilyen ruhákat venni, mert aki ezeket veszi, az általában már csak akkor adja le, ha hordhatatlan állapotban van. Ha nem így lenne, biztos vennék olyat is a fent leírt okok miatt.


Az kötekedés, hogy leírom, miért nem támogatom ezeket a márkákat? Igen, rühellem őket, és minden létező fórumon fikázni fogom az eljárásukat, hátha 1-2 ember elpártol tőlük.

2018. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%
Hajrá ;)
2018. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%
Ez, hogy csak kek es rozsaszin, egyszeruen nem igaz. Ott a Scamp pl. Vettem feheret, zoldet, barnat, lilat.
2018. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%
Nextnél és gapnél is van mindenféle szín.
2018. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
51%
Jaaa ertem 9# ti biztos más fajtát is kakáltok. Mi lenne veled ha hirtelen nem lenne penz..:D jujujj
2018. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!