Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért van az, hogy az összes...

Miért van az, hogy az összes olyan oldalon, ahol újszülött babaruhát tudnék rendelni csak két szín létezik: rózsaszín és kék?

Figyelt kérdés
Boltban tudom, találnék másmilyet, de feküdnöm kell az egész terhesség alatt; úgyhogy kénytelen vagyok net-ről rendelni. Kislányunk lesz. Nem akarom csupa rózsaszínbe öltöztetni.
2018. febr. 3. 11:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sosem voltam márkafüggő a saját öltözködésemet illetően sem. Mindig csak arra figyelek, hogy csinos legyen és jó anyagú. De ehhez nem kell feltétlenül, hogy neve is legyen...

Ezért a babámnak sem ilyen boltokban keresgéltem eddig, hanem többnyire olyan babás oldalakon, amire ráakadtam böngészés közben. Szépek, aranyosak csak tényleg ott mindegyik vagy kék, vagy rózsaszín.

Köszönöm a tippeket, megnézem azokat is.

2018. febr. 3. 19:15
 22/26 anonim ***** válasza:
Astikids van webshopja ,scamp ,van webshopja ,de ott hm .tesco is van webshopja.
2018. febr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
47%

9es

Ez amúgy érdekel engem!

Elinkelnéd azt a doku filmet?

Mármint olvastam én is a H&M smink készletei pl állatkisérletekkel készülnek.

Volt egy pulcsi balhé is hogy egy néger kisfiú egy zöld pulcsiban és arra az volt írva hogy a legnagyobb majom vagy valami ilyesmi. Abból hatalmas botrány volt.

Tán már bevallotta hogy bűnis a H&M.

Viszont a pamut részével nem ertek egyet mármint a pamut természetes anyag.

Nem úgx mint a hernyóselyem.

Egyébként a kinai is a kis kínaival gyártja a ruhákat, sőt a szörmebéléses kabátoknál pl már lebukta hogy nem műszőr hanem kutyaszőr.

Biopamut alapanyag még nagyon jó és kényelmes természetes anyag.

2018. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Nekem ezzel problémám még nem volt, több oldalról is rendelek pedig.

Zara

Mango

HM

Carter's

Gymboree

GAP

Next

Farfetch


Sosem volt olyan, hogy csak rózsaszín dolgokat találtam volna...

2018. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Az lbébi-s bodyk rengeteg szinnel rendelkeznek.Én imádom öket.
2018. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

cafepress.com-on többféle színben is lehet ugyanazt a mintát, pl.:


[link]

2018. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!