Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol kapható minőségi, de...

Hol kapható minőségi, de megfizethető textilpelenka?

Figyelt kérdés
A nagy áruházakban jó minőségű, vagy inkább kisebb, speciális bababoltokban nézzek körül? Köszi.

2018. júl. 17. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Én pepcoban vettem, szépek tartósak.
2018. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Minőségit bababoltban tudsz venni, igaz azok drágábbak. Az áruházi olcsó, de silány. Az auchanos pl. olyan ritka mint egy szúnyogháló, és abban sem vagyok biztos, hogy pamut.
2018. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szintén Pepco. 120 ft darabja, sima géz anyag, de vannak mintásak is picit több pénzért. 7 hónapos a lányom, az elején elég bukós volt, de még egyet sem mellett kidobnom, szerintem a kicsiknek is tudjuk majd ezeket használni. 😊
2018. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A baby bruin milyen minőségű? Az elefáni babadiszkont honlapján most láttam, hogy 10 db 2950 Ft. Az elég jó ár érte szerintem.
2018. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

A pepcos elég vékony, át lehet látni rajta, olyan lyukacsos, viszont most, hogy már 1 éves elmúlt a gyerek, gyűrögetni azokat szereti a legjobban, mert jó puhák. :)


Mikor kisebb volt, akkor a helyi bababoltban vettem, a nevét nem tudom, de szlovák import. Azzal nagyon meg voltam elégedve. Most hülyén fogok fogalmazni, de az volt a jó, amelyiken nagy szövött kockák voltak, később akartam még venni, kicsi kockásat kaptam, azok kemények, nem is használjuk. Illetve félre tettem őket, mikor orvoshoz megyünk, akkor azokból viszek, mert 5 percre ráülni tökéletesek, és mivel nem használjuk, legalább szép fehérek is. :)

2018. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Rossmann üzletekben van tényleg textilpelus? Valaki mondta nekem...
2018. júl. 17. 13:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Van a Rossmannban igen, a DM-ben is. Akár az online shopban is meg tudod nézni, hogy milyen fajták.
2018. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a “nagy kockásat” szeretem, a minimanoban vettük anno.


A rossmannban is árulnak, azt nem tudom, milyen.

2018. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Baby bruint árulnak a tescoban? Nekünk onnan van, de nem vagyok benne biztos, hogy az a márka. Ez olyan is-is. Szép fehér, átlagosan puha, nem (vagy alig) bolyhosodik, viszont elég vékony. Ügyesen kell vasalni, mert hajlamos kacskulni. 2. gyerekkel használom, még egyet se kellett kidobni.
2018. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Igen, van a Baby bruin a tescoban. Teljesen átlagos pelenkának néz ki, és eddig azt láttam a legelfogadhatóbb áron, illetve normálisabb minőségűnek tűnt, mint pl. a pepcos, ami szerintem nagyon vékony. Köszi a választ! :)
2018. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!