Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti mikor használtatok pólyát?

Ti mikor használtatok pólyát?

Figyelt kérdés

A kókuszos, háttámaszos, átlapolósra gondolok. Kórházba bevittétek? Otthon napközben vagy este abban volt? Etetéshez praktikus?

Már megvettem, hogy biztos abban hozom haza, de az autóüléses hordozóba nem tudom úgy betenni. És egyéb felhasználása étdekel 😁



2018. okt. 29. 06:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Soha nem használtam semmire.
2018. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

a kórházban abba tették. a sógornőmnek bejött mert a gyereke hasfájós volt, a jó melegtől viszont beindult neki a kaka, ezért sokszor abban altatta.

Az enyém is hasfájós volt ezért megpróbálkoztam vele, de üvöltött benne. így nem használtam végül egy gyereknél se.

2018. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!