Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyit költöttetek a gyereksz...

Mennyit költöttetek a gyerekszobára, miket vettetek bele?

Figyelt kérdés
Fél éve vettünk egy házat amit belül felújítottunk a gyerekszobán kívül. 3,5 éves kisfiúnk még velünk alszik egy szobában, de most nyáron az ő szobáját is megakarjuk csinálni. Max 300 ezer forintunk van rá. Ennyi nagyjából elég? Ágyon kívül még nincs semmi. Szekrénysor, íróasztal, forgószék, szőnyeg mik fontosak még egy ovisnak?

#Gyerekszoba, gyerek bútor,
2020. jún. 2. 11:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
8: nálunk a szobában beépített szekrény van eredetileg is, egy darab komód, egy kisasztal 2 kisszékkel és egy darab ágy hol fél millió? :D Divatos a kislányom szobája, minimalista de funkcionális szép dekorációval, a labdamedencétől a kiskonyhán át a wobbel deszkáig minden van benne és nem volt 300.000 Ft vagy éppen csak meghaladhatta (pontosan nem tudom mert az évek alatt bővült, változott nem egy összegben lett berendezve).
2020. jún. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
De aki többet költ, az nyilván számol azzal, hogy amortizálódik a bútor, nekem a pénz fizetőeszköz, nem érdekel ha megsérül a kiságy vagy bármi. Plusz szerintem félmillió egy egész bútorcsaládért semmi, ha nem ikeás jobbra-balra hajló lapraszerelt.
2020. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!