Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen nálatok "gyerekes" a...

Milyen nálatok "gyerekes" a gyerekszoba?

Figyelt kérdés
Fiam 1 éves, most fogunk nagyobb lakásba költözni, ahol lesz saját szobája. Eddig egy szobában voltunk, értelemszerűen a hálószobánk nem volt gyerekes berendezésű, 1 falmatricája van az ágy mellett. Gondolkozok, hogy milyen legyen a szobája. Én gondoltam igazi gyerekszoba lesz, téma még kérdéses (dínó, vonat, autó...), de annak megfelelően lenne berendezve (szőnyeg, lámpa, függöny...). Férjem szerint erre semmi szükség, legkésőbb iskolás korában úgyis nagyfiús szobát szeretne majd és akkor vehetünk mindent újra. Persze ebben igaza van, praktikusabb alapból a nagyfiús berendezés, de nekem úgy tetszenek azok az igazi gyerekszobák, még ha rövid időre is szól és tényleg több pénz utána megint berendezni. Szerintetek? Nálatok hogy van a gyerekszoba?

2022. jan. 21. 11:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én pazarlásnak tartom, de amúgy sem engedhetjük meg magunknak hogy 5 évente bútort cseréljünk, illetve más a fontos, erre nem költenek. De valahol örülök, mert néha elszorulo szívvel gondolok arra a sok felesleges szemetre, ami ellepi a bolygót (sok 2-3 évet használt 3 - 1 babakocsi stb)...

Nekem gyerekként is idegesítő volt a mikieger meg a micimackós csicsa (tudom, ennél igenyesebbre gondoltál) de autós/pónis ágyra se vagytam, mire észrevettem hogy másnak van ilyen, már dedosnak tartottam, előtte meg 3-4 évesen még nem érdekelt, vagy nem emlékszem.

Szoval nálunk is marad az ágynemű, meg néhány jatektarolo, ami gyerekes.

2022. jan. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

A függöny, szőnyeg, falmatrica gyerekes.

A fal még akkor lett festve, mikor ideköltöztünk, terhes sem voltam. Jó fiúnak, lánynak, felnőttnek (a mi szobánk is ez a szín).

Szekrénye mömaxból van rendes felnőtt ruhásszekrény, mindent elnyel.

A játéktárolók vannak ikea gyerekosztályról, de az sem ilyen csicsás.

Még rácsoságya van, nemtudom az helyett még mi lesz.

2022. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A kiságyat leszámítva felnőtt bútorai vannak, nem akartuk néhány év múlva cserélni mindet. A fal fehér, szürke és rózsaszín, lányos falmatricák vannak. Rózsaszín a sötétítő függöny is. Meg ugye itt vannak a színes játékai, cicás ágynemű, stb. Nekünk ennyi gyerekesség bőven elég bele. A falszínt könnyen lehet változtatni, függönyt cserélni, falmatricát leszedni, stb. Új bútort nem akarnánk venni, lámpákat sem nagyon.
2022. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

2 fiam van 2 külön szobába, nagyobb ahogy szerette volna olyan szobája lett / autós ágy, piros függöny, piros/tengerkék fal, autós szőnyeg, jysk polcok az a fakkos, egymáson van így van 16fakk meg mellette egy polcos szekrény és fehér íróasztal. A tárolók a tescobol vannak nem gyerek mintás. A piros a kedvenc színe azért ilyen, ő szereti meg jól is néz ki. Matricákat tett a falára meg festett rá párom egy nagy rendőr autót.

A kicsinek a szobája kék színű, baglyos ágya van, van egy plafonig érő gardrób szekrény amibe a kettejük ruhái vannak, Jysk 8as polcos szekrény a játékoknak, fekete fehér piros szőnyeg és a függöny pedig járműves. Szintén van a falon falmatrica, meg én rajzoltam rá pár állatot a printerestről néztem, amikor van időm rajzolgatok.

2022. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!