Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szükséges a pelenkázó komód...

Szükséges a pelenkázó komód vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 16:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyénfüggő. Nekünk egy kiságyra tehető merev pelenkázó lapunk van. Külön komód nem fért volna el. Tökéletesen kiszolgál. :)
2022. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor úgy értem, hogy valami, ahol lehet állva pelenkázni, és nem pl az ágyon.
2022. máj. 29. 16:58
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Hát egy olyan komód kell legalábbis, amire hosszában felfér egy pelenkázó alátét. 1,5 évesen még mindig használjuk.
2022. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem lenne kényelmes hajolgatni így nekem nélkülözhetetlen lenne. De egyénfüggő.
2022. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem létszükséglet, de nehéz nélküle. Ez egy olyan dolog, hogy nyugodtan indítsatok nélküle, aztán ha 3 héttel a szülés után rájöttök, hogy márpedig kell, akkor még mindig megvásárolhatjátok.

(Ettől függetlenül én azért ajánlom.)

2022. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok béna, de nekem jól jött, 6-8 hónapig mindennapos használatban volt a pelenkázó, jó volt, hogy minden ott van kéznél (pelenka, popsitörlő, krém, váltóruha, akármi).

Tapasztaltabb anyukák sokszor mondják, hogy teljesen felesleges.

2022. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mert olvastam, hogy valaki pl feleslegesnek tartotta, és az első pár ágyon való pelenkázás után rohantak venni egy pelenkázó asztalt vagy komódot, mert kényelmetlen volt.
2022. máj. 29. 17:02
 8/22 A kérdező kommentje:

Ha veszek végül, valami olyat szeretnék, ami később is funkcionál pl sima kis szekrényként vagy komódként. Ilyen létezik?

Bocsi, nem vagyok képben még😃

2022. máj. 29. 17:04
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, jobb ha veszel. A férjemmel szabályosan rosszul vagyunk, ha pl. anyunál, anyósnál, ahol nincs pelenkázó, az ágyon kell pelenkázni a lányunkat. 5 perces művelet (kaki esetén mondjuk lehet több), de kinyírja a hátadat a görnyedés, pláne napi többször.
2022. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A merev lap bármire rakható, ami legalább 3/4-ed részben alátámasztja, nem kell hogy kifejezetten pelenkázó komód legyen.

Nekünk egy íróasztal funkcionált pelenkázóként. Első gyereket majdnem szobatisztaságig (2,5 éves koráig) azon pelenkáztam.

Másodikkal költözködtünk, megtanultam a földön is, reptében is, de a térdemnek jobb volt állva.

2022. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!