Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szükséges a pelenkázó komód...

Szükséges a pelenkázó komód vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 16:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem megváltás. Nekünk kiságyra rakható van, így nem foglal extra helyet, de nagyon kényelmes, hogy nem kell hajolgatni. Nekem szülés után a kórházi ágyon pelenkázás pl. brutális volt. Nyilván akkor amúgyis van elég baja az embernek, de ott görnyedni, odapakolni mindig a cuccokat, nem tudom... nekem macera és nagyon kényelmetlen is. Főleg első gyerekkel, amikor még azt sem tudom mi a helyzet. :)
2022. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt otthon, de annyit voltunk kórházban, hogy simán pelenkáztam kiságyban, sajnos sok infúziós dolog, egyebek miatt nem is lehetett volna mindig pelenkázóra tenni, no meg hát nem is volt minden szobában.
2022. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!