Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szükséges a pelenkázó komód...

Szükséges a pelenkázó komód vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 16:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen érdemes venni. Sokkal kényelmesebb, napi 10x vagy többször nem kell hajlongani, és nem mellesleg nem kakizol/pisizel össze mindent. Lányom 2.5 éves, még mindig használjuk, bár már lassan nem fér el :D Van már, hogy a pisist inkább az ágyon csináljuk, de a kakist nem bírnám... nekünk egy sima IKEA-s pelenkázóasztalunk van.
2022. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is érdemes, legalábbis nekünk sokkal könnyebb így. Nem szakad le a derekunk, és valóban egy helyen van minden(pelenka, törlő, krém, ruhák).

Nem tudom, hogy kiságy van-e már, de lehet szettben kapni úgy hogy kiságy+pelenkázó. A miénk később ifjúsági ággyá majd fiókos íróasztallá alakítható.

2022. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nekünk is a kiságyra tehető merev lap volt. 2,5 évig használtam mindkét gyereknél. Az ágyon való görnyedés rettenetes.


Komód is sok van, amire rátehető egy pelenkázó feltét.

2022. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A körülményektől függ. Nekünk kellett még pakolós hely, úgyhogy nálunk praktikus egy komód.
2022. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem létszükséglet, de kényelmesebb.
2022. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A lényeg a pelenkázó komód esetén főleg az, hogy ne kelljen görnyedni. Nálunk hasznos volt, de túl sok helyet foglalt, így cseréltük egy kisebb asztalra, és arra vettem egy ikeas lapot, vagy mit (azt a puha izét, amibe fekteted a gyereket). Ha a férjed vagy te magasak vagytok, nagyon nem mindegy, mennyire kell lehajolni naponta vagy 10x.
2022. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem mobil van, osszecsukhato, kereke van, bárhova tehető.
2022. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is hasznos. Nem tudtam, hogy császárral fogok szülni, anélkül nem tudtam volna megoldani, görnyedni sem nagyon lett volna a jó. Addig hasznát vettem, míg a kisfiam nem forgott.
2022. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
28%
Amikor a gyerekeink születtek, egy 25 m2-es, szoba, konyhás lakásban éltünk. Hely se lett volna egy pelenkázó asztal elhelyezésére. Így maradt a konyhaasztal. A két gyerek felnőtt pelenkázóasztal nélkül is, és nem is látszik rajtuk, hogy nem volt pelenkázóasztaluk. 😏
2022. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 kriszpo ***** válasza:
100%

Én 2 gyermekes családapa vagyok. Legalább annyit pelenkáztam a gyermekeim mint a feleségem.

Annak idején olyan kiságyat vettünk aminek egyik végén pelenkázó volt. Használtuk, de ha nem lett volna, akkor megoldottuk volna a fenti módokon (kemény lap, kemény ágy, stb...)

Ha az a kérdés,hogy mindenképpen szükséges-e, akkor azt mondanám, hogy: nem.

2022. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!