Mik voltak számotokra a hasznos és haszontalan baba holmik?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Igazából azt könnyebb megmondani, mi volt "haszontalan".


Kaptunk kölcsön egy 4moms rezgős-mozgós pihenőszéket, azt vissza is adtuk hamar. A gyerek nem igazán szerette, nehéz volt és nem lehetett ide-oda vinni a házban, semmit nem használtak a funkciói (egy sima, könnyű pihenőszéket használtunk utána). Még jó, hogy nem vettünk ilyet 100 ezerért 😃


Babaágyra körforgót és Adamo-hintát sem vettünk, nem hiányoztak egyáltalán.


Kaptunk babafészket is, de igazából az is felesleges volt, nem nagyon használtuk.


Amire mondjuk nem gondoltam, hogy hasznos lesz és nem is vettem, de kaptam egy barátnőmtől, az a szoptatós párna volt, az amit az ember a dereka köré tud tekerni. Na igen, az hiányzott volna így utólag, nem gondoltam, hogy ennyire nehéz tartani egy babát, de a hosszú szoptatások alatt nagyon kényelmetlen volt nélküle, azzal támasztottam ki a kezem alatt.

2023. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

A textil pelenka hasznos


A cumi az egyiknél nélkülözhetetlen volt, a másiknak nem kellett, cumisüveg szintén. A 2.nál a kiságy is haszontalan volt 😅

A körforgó mindkettőnél haszontalan, kádhőmérő babaolló szintén.

2023. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Amit haszontalannak találtam, meg sem vettem. Pl kiskád, vízhőmérő, körömvágó készlet és még sorolhatnám


Félig hasznos volt a mei tai. Jó volt, de nem használtuk túl sokat.

Így ebből adódik a hordozós kabát. Kiságy forgó. Talán 1 hónapig érdekelte, de akkor nagyon. Jatszószőnyeg. Az is kb 1 hónapit ért. Babafészek 3 hónap.


Ami nekünk hasznos volt, a rezgő pihenőszék. Első naptól használtuk, amíg főztem abban nézelődött/aludt. Kiságy, babakocsi, cumi, textilpelus, meg nyilván a ruhák. Pelus, kencék.

2023. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Nekünk

Hasznos: elektromos mellszívó, textilpelenkák, pihenőszék, játszószőnyeg


Haszontalan: babafészek, cumi, babaágynemű-szett

2023. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mellszívó haszontalan volt. 1x nem fejtem 2 év szoptatás alatt.
2023. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Hasznos :

Tápszeres babám lett - cumiüvegmelegítő, vízforraló


Floor bed mellett döntés

FITNESS LABDA!!!! Annyira hasznos volt h nem tudom kifejezni!

2023. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Haszontalan:


Babafészek


Nem vettünk:

Játszószőnyeg, babakád

2023. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Haszontalan: kiságy, babafészek, babakocsi mózes része.


Hasznos: szoptatós párna, pihenőszék

2023. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Babahintát, pihenőszéket imádja, tudok mellette porszívózni, reggelizni, kávézni stb.


Nekünk például a zenélő forgó az ágyra is megnyugtatta, és elaludt rá.


Nekem pl a szoptatós párna nem kellett, vettem előre, hogy majd azon szoptatok, aztán tápszeres lett elejétől kezdve, ahhoz meg nem kellett.


Babafészekben aludt az első pár hónapban, úgyhogy az is hasznos volt.


Illetve a cumi életmentő még most is, hasznos volt a mikros sterilizáló is, mert nem akartam főzögetni a dolgokat.


Születés előtt gondolkodtam, hogy nem veszek pelenkázót, minek az, de jól tettem, hogy vettem.


Szóval, mint láthatod a válaszokból, ez abszolút egyéni dolog.

2023. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Haszontalan: mellszívó, cumisüveg melegítő, babakád, állvány, cumi, rácsvédő, takaró


Hasznos: babafészek, nekünk a babaolló is (mondjuk nem gagyi, ezzel lehet körmöt vágni)

2023. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!