Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Születés után hol aludjon a...

Születés után hol aludjon a pici, velünk vagy külön? Érvek ellenérvek?

Figyelt kérdés

Első babát várjuk, és egy 4 emeletes téglaházban lakunk, 50 nm, 2szoba. A pici háló mellett van a konyha és nincs ajtó. Hálóban az ablak alá férne el az ágy, de nagyon hangos a kinti zaj, forgalmas utca, buszmegálló van az ablak alatt.

Nappali 14 lépésre van az ágyunktól, ott van a pelenkázó, ruhászszekrénye, és a kiságy az ablaktól átellenes falnál fér el. Egyik része így a nappalinak babakuckó. Amúgy nem használtuk a nappalit, az élettér a háló, konyha.

Így a főzés szaga se jutna el hozzá.

Kb fele fele arányban kapjuk a jótanácsokat, melyik szobában aludjon a kisbabánk.

Félek én is, hogy távol van, jobb lenne, ha magam mellett tudnám. Nappaliban egyenlőre egy nagyon kényelmetlen kanapé van, max 1)2 éjszakát bírnék ottaludni, lecserélni most nincs lehetőség$.

Megnyugtató lenne tudni, hogy nem kivitelezhetetlen a jelenlegi elhelyezkedés, és nem baj, hogy nem velünk alszik.

Köszönöm


2016. júl. 29. 14:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Végül találtam egy kisméretű ágyat az első 6 hónapra, a hálóba tesszük, a nappaliba meg vendégmatrac kerül, így én is át tudok menni aludni, de akár a hálóban is lehet velünk.
2016. aug. 3. 12:31
 12/12 anonim válasza:
Nekem mind a négy gyerekem velem aludt,a legkisebb még most is (7hónapos) aztán eljött az idő amikor igényelték a saját teret és akkor mindegyik minden probléma nélkül ment saját ágyba saját szobába.
2016. szept. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!