Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti mekkora ágyat javasoltok 2...

Ti mekkora ágyat javasoltok 2 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
sajnos albérletben lakunk, 1 szobában van a alvás. Szeretnénk még egy babát, de gyerek ágy vagy + egy babaágy nem férne el a franciaágy mellett. Gondolkodunk ifjúsági (90*200) galériás kialakításban,elférjen alatta a mi ágyunk. Nyilván nem életünk végéig leszünk ebben az albiban, de nincs sok pénzünk, így arra se,hogy 6 év múlva csináltassak neki egy újabb ágyat, ezért akarnánk rötön ifjúságit. Kinéztem egy oldalt, levelezek is a tulajjal, de legnagyobb dilemmám mégis,hogy elég a gyerek ágy vagy nem gond az ifjúsági( azt is meg lehetne gyerek feljáróval oldani). Pl ha lenne egyszer kulon szoba, akkor alatta elferne az iroasztala. De most az a szempont,hogy el kell férjen alatta a 160 as ágy.

2016. aug. 25. 16:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló: köszi a normális választ :) végre vki a kérdéssel foglalkozik :) alatta a mi ágyunk lenne, jelenleg így férünk el, s a nappaliban "játszunk". így kicsit elválasztjuk az alvó és játszó funkciót :) de pár éven belül úgyis kinőjük ezt a lakást.

Sokat jönnek hozzánk vendégek (nagymamák) és kell a külön szoba még.


bár, amúgy nézem rengeteg család él ekkora lakásban :(

2016. szept. 15. 10:24
 12/13 Snorri ***** válasza:
Ne haragudj, én azt hittem egy szoba van mindenre, úgy zsúfolt lenne nagyon. Az azért más, ha van egy közös alvó szoba, meg egy nappali. Amúgy így tényleg nem gáz. Ekkora lakás szerintem sem túl kicsi, még hosszútávon sem. Én is sok embert ismerek, akik 4-en éltek élnek ekkora lakásban. Én tényleg azt hittem kisebb, és 1szoba. Nem írtad, vagy elkerülte a figyelmem. A leesés dolgot meg azért mondtam, mert a saját 2,5 éves fiammal tapasztaltam, hogy elég egy másodperc töredéke, és ninvs 100 %. De ha te nyugodt vagy, és biztos a dolgodban, akkor jó megoldás lehet.
2016. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

7/12-ben is írtam, hogy 2 szoba van. hát azért nekünk nem nagy...tehát annyira nem hosszútávra karunk maradni, de egy darabig jó.

de biztos nem ikea-s jysk-es ágyat vennék...ott kb a matrac magasságáig van korlát...az szerintem is rossz....az eszembe se jutna....ezért csináltatnék

2016. szept. 17. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!