Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Külön szobába vagy velünk...

Külön szobába vagy velünk aludjon a baba?

Figyelt kérdés
Még nem született meg viszont ez már aktuális kérdés a berendezkedés miatt. Mik a tapasztalatok?

2017. jan. 10. 14:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
44%

"de szerintem így a legkényelmesebb"


Na, itt a lényeg.. sok szülőnek ez az elsődleges szempont, a saját kényelme, de miért nem az, hogy a GYEREKNEK mi a jó?


Kérdező: A gyereknek a külön szoba a jó, hidd el.

2017. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
52%
Velem együtt az egészséges. Attól mert a testemen kívül került még szüksége van rám hónapokig éjjel nappal és nem fogom külön rakni, hogy anya apa nyugodtan tudjon kufircolni! Jó hogy már nem születés után legyen önellátó!
2017. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
58%
Tokeletes volt a kozos szoba. Semmi hatranyt nem tudok.
2017. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem egy szoba, de külön ágy. Ez a mindenki számára egészséges. Dugni meg akkor át lehet vonulni a leendő gyerekszobába is arra a kis időre.
2017. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
25%
Nem a szülő kényelme a fontos. Az ilyen önző dög ne vállaljon gyereket. A baba érdeke, hogy a szülővel egy szobában legyen. Több előnye is van. Nem véletlenül szokás sok - normálisabb - országban.
2017. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
39%
Utolso valaszolo, te melyik orszagbol osztod az eszt?
2017. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%
11 egyrészt nem jobb egy csecsemőnek a külön szoba, inkább az egy szobában alvást ajánlják, másrészt számomra a szülővé válás nem arról szól, hogy mindenben alárendelem magam a gyerekemnek és mostantól csakis arra törekszem, hogy számomra minden kényelmetlen legyen, a gyerekem számára pedig minden kényelmes és ezt nyíltan fel is merem vállalni. Szerintem éppen azért van manapság annyi hülye szülő és hülye gyerek mert elterjedt ez az alárendelt szülői szerep, ami frusztrált szülőt és elkényeztetett, önállótlan gyereket eredményez.
2017. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
47%

#17 Senki nem mondta, hogy rendeld alá mindenben magad a gyereknek, :-) nem kell szélsőségekben gondolkodni.

Én azt montam, hogy azt kell tenni ami a gyereknek jó, ami az ő érdekeit szolgálja, mégha nem is tetszik sokszor a dolog a kis lurkónak ;)

2017. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
35%
18 akkor talán nem tőlem kellett volna idézgetned, mint írtam nappalink és hálónk van, gondolom evidens, nem feltétlen kényelmi szempontból, hogy a hálóba kerül a gyerek. Vagy tegyem a nappaliba, mert szerinted külön szobában kell lennie? Bár ezzel a véleményeddel szinte semmilyen szakember nem ért egyet.
2017. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, nem olvastam el rendesen a válaszod, bocsi.


Ó, a híres szakemberek és a tanácsaik :-)... a rokomságomban mindenkinél külön aludtak a babák születéstől, mint ahogy nálunk és semmiféle "károsodást" nem szenvedtek se mentálisan, se fizikailag. Sőt, inkább pozitív dolgokat láttam tőle. A helyi védőnő/gyerekorvos is különalvást javasolt.

2017. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!