Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi volt a legdrágább játék,...

Mi volt a legdrágább játék, kiegészítő, bútor vagy bármi, amit nem bírtatok ki, hogy ne vegyetek meg babátoknak?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha úgy érezted, hogy felesleges ennyit költeni, lenne olcsóbban is, használtan meg pláne, vagy, hogy valamiből rengeteg vettél (szép plüssök, cumi, stb)



Kérlek ne veszekedjetek a post alatt! Senkit nem szeretnék provokálni, vagy felidegesíiteni, csak kíváncsi vagyok, küzdök pár dologgal, amiket nagyon szeretnék, de tudom, hogy nincs rá akkora szükség ennyit fizetni érte, ezért úgy gondoltam, hogy egy dolgot hagyok meg, amit majd megveszek.


2017. aug. 18. 16:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A babakocsi,pedig a fent olvasottakhoz kepest nem volt egy nagy tetel..65ezer(igaz ez 7 éve volt)de a masodik gyereknel alig vártam,h eladjam...a kovetkezo kocsit 15ért vettem,es álom..eg es fold a kettő..
2017. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! 65 ezer forint is rengeteg pénz, szerintem. Persze nem a 390 ezres rózsaszín bútorhoz és az ennél is drágább bútorokhoz mérve, de nagyon sok pénz.


Köszönöm a válaszaitokat, klassz dolgokat írtatok! A tricikli és az adamo hinta nálam is listán szerepel, de a hintához az állvány nevetségesen és indokolatlanul drága. Fizio és Pötiről sajnos nem tudom, hogy micsoda és így a keresőbe csak idegennyelvű találtok jöttek, de jobban utána fogok keresni, már csak kíváncsiságból! Mindenkinek zöld kezet adtam! :)

2017. aug. 18. 22:18
 13/20 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Pöti és Fizió, ezek kendők. Nagyon szuper, én mondjuk csak kölcsön kaptam egyet, de nagyon jó volt.

2017. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Babakocsi, kulfoldon lakom , de itt is a dragak kozott van. Igaz egy ev hasznalat utan feleert eladtam, de utolag mar olcsobbat vennek, mert nem voltam elajulva tole.
2017. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egy vagonyi hordozoeszkoz, kendok, csatos hordozok, mei taiok. A legdragabb 30 000 ft volt.
2017. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Je Porte Mon Bebe Physiocarrier es Petit Sling talan a karikasuk neve az oldalon, nekem is van mindketto, igaz, hasznaltan vettem. Triciklit is hasznaltan (SmarTrike).
2017. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én linkeltem a kendőket, a kérdésre azonban elfelejtettem válaszolni :-) Szülőkaros tricikli, bár ezt anyós vette meg húsvétra, tök fölösleges volt, mert bár tologattuk benne a gyereket, de nem igazán jött be.
2017. aug. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ez a Pöti kendő nagyon tetszik nekem. Tényleg hasznosnak tartjátok? Mennyi ideig tudtátok használni? Igazából talán mindegy is, azért tettem fel a kérdést, hogy lemondjak egy két dologról, nem azért, hogy meg hozzágyűjtsek! :D
2017. aug. 19. 10:18
 19/20 anonim ***** válasza:

Úgy látom sokan úgy értelmezték a kérdést, hogy mi az, ami drága volt és nem érte meg. Én írtam a triciklit és a járókát. Én azokat nem bántam meg, nagyon szerettem mindkettőt, ugyanúgy megvenném most is.

Ha van kedved írd le miken dilemmázol, hátha segíthetünk.

2017. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sokke sleepi bölcső+kiságy kombó. Le se írom mennyi. Nagyon tetszett, de megbeszéltem magammal, hogy jó lesz ott sima kiságy is. Naná, hogy nem olyat vettünk, mert pedig hónapokig kitartóan néztem őket, de nem bírtam lekattanni arról, hogy amaz ovális.
2017. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!