Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tennél, ha a 4 éves...

Mit tennél, ha a 4 éves kislányod lába feltűnően szőrös lenne?

Figyelt kérdés

Mar kérdeztem róla a háziorvost, de azt mondta, nem kell vele foglalkozni. Viszont most már annyira zavaró, hogy el fogom vinni endokrinológushoz. De ettől még a lába szőrös lesz...szóval mit tennétek? Eltávolítanátok vagy nem vennétek róla tudomást, kitéve a gyereket esetleges csúfolódásnak.

Őt egyébként még nem zavarja.


2019. szept. 21. 20:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk megkérdezném a védőnőt.
2019. okt. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Bár én nem vagyok szülő, de olyan lány, akinek már kisgyermekként is vagyon szőrös volt. Épp a minap beszéltem erről anyával. Kort éppen nem mondott, csak,hogy már ovis korban is feltűnően szőrös volt a lábam,karom egyaránt.Soha,semmi probléma nem volt emiatt, az olyan korú gyerekeket ez nem érdekli még.Később aztán az iskolában már zavart,akkor elkezdtem ollóval nyírkálni,majd amikor ezt anya észrevette,leszedte nekem krémmel.Asszem olyan 5. es voltam akkor
2019. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!