Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lázas szárazon köhög ő gyerekk...

Lázas szárazon köhög ő gyerekkel fog fogadni az orvos?

Figyelt kérdés
Ez a 3. Napja hogy lázas. Tegnap elkezdett szárazon köhögni. Természetesen hívom majd délután rendel. Akinek ilyen tünetei voltak be kellett vinni a gyereket?
2020. márc. 25. 11:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem fogadott az orvos. "felső légúti betegséggel és/vagy lázzal nem lehet bemenni a rendelőbe"
2020. márc. 26. 14:02
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagy volt múlt héten beteg,mondjuk láza csak 1 napig volt,de felhivtam a dokit és elmondtam mi a helyzet, adott időpontot és megvizsgálta. Én így voltam nyugodt, nem értem ezt, hogy nem lehet bevinni...és ha antibiotikum kellene? Vagy esetleg a láz okát kideríteni?
2020. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Láz azóta nem volt. Mintha náthás akarna lenni. Jó a közérzete...ha változás lesz akkor én is telefonálok orvosnak. Jobbulast nektek.
2020. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ne is mondd.... Most felvettem telora hogy köhög holnap elküldöm neki. Jobbat nem tudok
2020. márc. 26. 20:46
 15/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi is pont igy vagyunk hogy beteg lett néhány napja. Itt is csak sürgős esetet látnak el, meg emailben írj ha van valami.

A (2 éves) lányom 2 napja megfázásos, náthás tüneteket produkál, apa is beteg, tesó is. Először ömlött az orrából a vizes váladék, majd köhögés is volt. Utána ma már a sok szivatás inhalálás segített, de ma lázas lett 38.3, 38.2. Este már semmi se jött az orrából, de a torka fáj sztem. Meg picit kevesebbet eszik.

C-Vitamin béres csepp nurofen nasivin ezt adtam ma. Tegnap cataflam csepp sinupretet de ma azt kiköpte nem volt hajlandó lenyelni. Mikor köhög az picit csúnya, de nem sűrűn köhög.

Itt se látják el csak ha kb haldoklik vki.. Szerintetek ha pihen napokon belül jobban lesz?

Én azért felháborítónak találom h kis gyereket se néznek meg. Honnan tudja a szülő hogy jól gondolja e.

2020. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Találtatok orvost? Hogy vagytok?
2020. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Remélem jobban vagytok azóta 💖

Én nem hiszek nagyon a boszorkányságban, de tegnap óta eukaliptusz, menta, citromfű kombot párologtatok a lakásban és kevésbé köhög a fiam, lehet valamit segít, tisztítja a legutat v nemtom, esetleg próbáld ki hátha

2020. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ez az ihalátoros gyógyszer segített. Meg mindig köhög de már szakad neki.

Amúgy elküldtem hogy hogy köhög az orvosnak

2020. márc. 28. 20:21
 19/19 A kérdező kommentje:
Megint belázasodott..... Most írt antibiotikumot
2020. márc. 30. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!