Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért öklendezik gyakran a 3...

Miért öklendezik gyakran a 3 hónapos fiam?Sokat bukik, reflux és tejfehérje allergia gyanus. Gyakran,akár alváskor is öklendezik.Most is, mire oda ugortam abba hagyta magától, de van hogy meg kell paskolnom a hátát, vagy felkapom. Nem merek elaludni.

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 00:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor a kaja resze megoldodni latszik, probald meg a fejet magasabban tartani mint a gyomra. Es tenyleg ajanlom azt a fb csoportot, sok kerdesedre valaszt kapnal!
2020. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Van refluxos vankosa :) kocsiba is meg a kisagyba js
2020. dec. 4. 09:30
 13/13 anonim válasza:

Sziasztok. Nekem 3 hetes a kisfiam és refluxra gyanakszom. Konkrétan születése óta.Jeleztem a kórházban még, de nem foglalkoztak velünk. (ahogy a szoptatásban sem segítettek, csak másfél méterről mondták hogy mi a teendő)

Szóval tápszeres lett a kisfiam. Az hogy hasfájós, azon már túl vagyunk, elfogadtuk... De emellett nem tudjuk letenni vízszintesbe, kiságyban nem marad meg, csak nagyokat nyel, csuklik,öklendezik. Etetés után még 2 órával bukik. Ölben is csak úgy marad meg, ha félig ültetve van. Szörcsög állandó jelleggel,sir folyamatosan. Nem tudom egyszerűen, hogy mit tehetnénk. A gyerekorvos sem nagyon foglalkozik velünk. Tápszerből a milupa sensitive-t kapja, véleményen szerint nem jó, alig hízik vmit a kisfiam. De erre sem mondott semmit az orvos. Szóval tanácstalanok vagyunk.

2020. dec. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!