Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan a djam be az antibiotik...

Hogyan a djam be az antibiotikumot 3 éves, akaratos lànyomnak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 06:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fecskendővel.
2022. márc. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Úgy, hogy nem könyörögsz neki, hogy légyszilegyszi vedd be, hanem határozottan kijelented, ezt most be kell venni, mert attól gyógyulsz meg...


Ki a főnök, ő vagy te?!


Egy 3 éves akaratos fiú anyukája

2022. márc. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom ki hogy van vele, az én fiam is rettentő makacs de egy szép pillanatban képes rá, hogy figyeljen és megértse, hogy ez neki fontos. Ilyen egy napon több is van, szóval megbeszélném vele. Esetleg felajánlanék valamit, hogy mondjuk az udvaron labdázok vele, de előbb vegye be ezt.
2022. márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Mi a kérdés?


Nálunk a menete:


Általában reggeli/ vacsora után odamegyek a kanállal/ fecskendővel.

Tessék a gyógyszer ettől gyógyulsz meg.

Kap 1 pohár vizet is utána.


Szóval én nem agyalok rajta..

Kisebbnek meg megfogtam finoman a fejét, fecsi szájba oldalra benyomtam.De előtte ugyanúgy elmondtam mit kap, már picinek is mindig.



Tehát mi a gond?


Én nagyon gyakorlatias vagyok, gyanítom a hozzáállásom is ragad a gyerekekre, mert egy vérvétel vagy pcr teszt sem okozott gondott egyiknél sem (2 és 3,5 évesek)- az elmúlt napok kérdései miatt a példàk.

2022. márc. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az hogy az enyém nem hajlandò evenin, a kezeivel Tonka él magàtòl
2022. márc. 11. 07:14
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Orrszívás és gyógyszer nálunk nem kedv kérdése. Ha kell lefogom és fecskendővel benyomom.
2022. márc. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor gondolj arra, hogy ez olyan, mint az elsősegély. Ott sem állnál és kérlelnéd. (Pl. hadd öblítsd le a sarat a sebéről, és ha nem engedi, mert az ugye fáj, akkor inkább úgy marad...?) Elmondod, mi fog történni, aztán rögtön megcsinálod. Még te vagy az erősebb. Ha nem pánikolsz meg tutujgatod, ez lesz neki az élet rendje és mivel így pikk-pakk túl is vagytok rajta hosszas nyavalygás helyett, jóval kevesebb trauma, mintha látja rajtad, hogy ez valami olyan borzalmas dolog, hogy már előre sajnálod. Utána meg jól meg kell dicsérni. Legyél határozott főnök, aki tudja, hogy ez a jó neki és érezze, hogy ez most nem választás kérdése.
2022. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem választàs kérdése.


Akaratosság ide vagy oda.


Eyszerre dacos a 2 gyerek.. mindkettő elég durván, a naggyal tovább is mentünk, mert nem tudtuk kezelni.

Csak amiatt írom le, mert nehogy azt hidd, hogy szolgalelkű gyerekekről beszélek.


Van aminél nincs apelláta..

Nálam nincs rinya hogy kell-e overál vagy sem vagy ha rajta van egy ruha akkor az van màr.. vagy ha kitöltöttem az innivalót nincs varia a pohárral, előtte lehet jelezni, ha van kívánsàg, utána nem.


Nyilván amit lehet engedek, ès nem állok bele olyannal vitába, amit akár meg is engedhetek, tehát nem kell mindig az legyen amit én gondolok.


De a gyógyszer, egészséggel, testi èpséggel kapcsoltatos dolgokban nem engedek.

2022. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Kiváló ötlet a fecskendő, egészen addig míg a gyerek vissza nem hányja a belőtt gyógyszert...
2022. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem belőni kell, hanem lassan a pofazacskóba nyomni. Nem barbárok vagyunk..
2022. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!