Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikortól lesz végre elérhető...

Mikortól lesz végre elérhető a covid oltás az 5 éven aluli gyerekeknek is?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az USA-ban már két hónapja oltják a kis gyerekeket, nem tudjátok, Magyarországon mikortól lesz ez elérhető?

2022. aug. 24. 10:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%

Azt ugye mindenki tudja,hogy az oltás nem attól véd meg,hogy elkapja az ember a vírust..

Nekem az a fura,hogy sokan ezt nem tudják.

Nekem oltás ellenes ismerősöm egészséges létére meghalt kovidban.

Anya rákos ,szóval magas kockázatú főleg mert kemót kap 3x oltott amúgy. Utolsó kemó után pár nappal lett kovidos. Kutya baja nem lett,persze volt tünet de semmi komoly

2022. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A fenti oltástagadók ennek felfogásához egyszerűen kretének, az ilyenek szoktak a fényevésben meg az ilyen baromságokban is hinni.
2022. aug. 24. 16:51
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Daniaban mar kijott egy tanulmany hogy 18 ev alatt nem.oltjak a gyerekeket,annyira szelidult a jarvany. Az enyem minden szir szart elkap,influenzatol kifekudtunk,covidtol fajt a torkunk egy napig. En ez ellen nem adatok be gyereknek,pedig egeszsegugyben dolgozok. Nekem tobb volt a mellekhatas,szovodmeny,mint a haszon az egeszbol.
2022. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm, egy huszonéves srác, ő másfél éve elkapta egyszer a covidot, az tök gyorsan átment rajta, most nemrég benyalta az omikront is, azzal feküdt 1 hétig meg nagyon rosszul volt. A fő gond viszont az, hogy azóta sincs jól, gyenge, szédeleg, a vérnyomása össze-vissza ugrál, szóval poszt covid szindrómája van, nagyon nem szeretném ha bárki a családomban benyalna hasonlót.
2022. aug. 24. 16:58
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Pedig mindenkin vegigmegy,ezt akkor tudod elkerulni max,ha barlangba vonulsz. Oltassal is. Ez olyan lesz mint a natha ezentul. Par ev mulva tesztelni sem fogjak mar. Itt marad orokke. Elobb utobb megszelidul annyira, hogy ne foglalkozzon vele senki.
2022. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
14-es, ilyen ismerősöm nekem is van, 3 oltással :(
2022. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
12%

Sose fogom megérteni, hogy miért fáj az másoknak, ha valaki beoltatja a gyerekét. Nem a ti gyereketek, semmi közötök hozzá!


Szerintem max. akkor lesz elérhető, ha újra "helyzet" lesz itthon. Ha szignifikánsan nőnek az esetszámok és vele együtt a kórházi terhelés.

De még az EMA sem engdélyezte, a sok oltásellenes kretén miatt pedig nem merik itthon előttük engedni.

2022. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
69%
te vagy a kretén, oltásba rakják a covidot, ezért halnak bele... És én nem vagyok laposföldes.
2022. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
80%
Pedig Lapos a föld! És a COVID oltás halálos méreg.
2022. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%
Le lehet pontozni nyugodtan, de remélem soha!!! 2 gyerekem van egyiket se oltatom be!! Kizárt dolog!!! Az is hülye volt aki ezt a kísérleti szart kitalálta és gyerekekbe akarja nyomni
2022. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!