Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Magyaro-on hány darab oltást...

Magyaro-on hány darab oltást kapnak 18 éves korig a gyerekek? (Nem fajta, hanem darab!)

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 23:04
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

00:41-re reagálva: mondom ismét: Kalifornia állam esetén állítja egy doktornő (USA-n belül), mégpedig nem ajánlottak, hanem kötelező oltások számáról, hogy ma már 135 darab.


A doktornő neve:

dr Poomima Wagh, PhD.


Képernyőfotó a magyar fordításról (angolul is ezt mondja a videóban):

[link]

2023. febr. 6. 00:48
 12/31 A kérdező kommentje:
Sőt, mindezt 0-7 éves kor között!
2023. febr. 6. 00:49
 13/31 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező,

1. ez a nő nem rendelkezik orvosi diplomával, soha nem is járt sem az USA-ban, sem Angliában egyetemre, végzettsége még általános orvosi szakon sincs. Tudása, hitelessége kb egy Barbie-babával egyenértékű, aki influencerkedik, mert jó buli. A nőt a szakmai oldalak egyenesen csalónak, sarlatánnak minősítik, és a nő a perek hazájában meg sem kisérli, hogy megcáfolja azt, hogy ő csaló és sarlatán, és az azért jelent valamit, hahahahaha.

2. az USA-ban nincs engedélye (miután nincs még diplomája sem), semmire

3. aktiv covid és oltásellenes kijelentései miatt páran már meghaltak

4. Kaliforniában élek, NINCS államilag előírt kötelező oltás a gyerekeknek. A szülőnek jogában áll megtagadni az oltások beadását, mindenféle büntetés nélkül. Más kérdés, hogy később, ha iskolába szeretné járatni az oltatlan gyerekét, akkor keresnie kell egy olyan iskolát, amelyik nem követeli meg az oltásokat (vagy lehet magántanuló is)

5. Munkahelyek is megkövetelhetik az oltást, vagy nem követelik meg, de mondjuk 200 dollárral alacsonyabb lesz a fizuja (mert ennyivel nagyobb a kockázat, hogy beteg lesz)

6. Az USA-n belül minden államban más és más a szabályozás.


Kérlek, reklámozd inkább Győzikét, kb azonos szinten vannak orvostudományilag.

2023. febr. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%

Arra utalok, hogy USA Kalifornia államban 135 darab kötelező gyerekkori oltás van jelenleg


És te ezt elhiszed 😂

2023. febr. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
18%

39db kötelező oltás van Kaliforniában óvodás korig. Ebből 10 Covid és influenza oltás.

[link]


9 oltás 11 és 16 éve kor között, ebből 2 covid, 2 influenza elleni.

[link]

2023. febr. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%

1.BCG

2.Pentaxim

3.Prevenar

4.Pentaxim

5.Neisvac C

6.Pentaxim

7.Prevenar

8.Neisvac C

9.Prevenar

10.Neisvac C

11.Varivax

12.MMR

13.Varivax

14.Pentaxim

15.Tetraxim

16.MMR

17.dTaP

18.Hepatitis B

19.Hepatitis B

2023. febr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%

#15 es 16


NINCS KOTELEZO OLTAS KALIFORNIABAN.


A szulonek buntetes nelkul van joga visszautasitani.

Ha magyarorszagon visszautasitod a gyereked vakcinazasat, akkor birosag ele ideznek. Kaliforniaban nem, mert jogod van visszautasitani.

2023. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Cater válasza:
20%
Túl sokat! Magyarország oltás diktatúra van! Mi olyan helyen előttünk ahol nem volt kötelező védőoltás csak ajánlott.Ott a szülők nagy része nem engedi beoltani a gyerekèt 1 éves koráig mert addigra fejlődik ki az immunrendszer teljesen ( ezek a vakcinák úgye azt gyengítik ) mi sem engedtünk, 4-5 évesek voltak amikor megkapták az első oltásokat ( tetanusz stb.dr nem annyit mint itthon) most
2023. febr. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Cater válasza:
13%

Túl sokat! Magyarország oltás diktatúra van! Mi olyan helyen èltünk ahol nem volt kötelező védőoltás csak ajánlott.Ott a szülők nagy része nem engedi beoltani a gyerekèt 1 éves koráig( persze ezt név verik nagy dobra sehol) mert addigra fejlődik ki az immunrendszer teljesen ( ezek a vakcinák úgye azt gyengítik ) mi sem engedtünk! 4-5 évesek voltak amikor megkapták az első oltásokat ( tetanusz stb.de nem annyit mint itthon) most van olyan immunrendszerük hogy minden betegséget ( influenza stb..)röhögve átvèszelnek! A korona vírust is csak papíron kapták el mert nem látszott rajtuk két+ teszt utána sem semmi.Nem vagyunk oltás ellenesek,de az embernek azért van a feje hogy használja! Gondolkodó ember porvèdö maszkot sem teszek fel vírus ellen ! Sőt a kutyák veszettség elleni oltása sem lenne kötelező minden évben erre már EU-s rendelet is van! Magyarország on n

az orvosok ( na meg a tanárok )akarnak diktálni!

2023. febr. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Feb.6., 02:12 :

a te felelősséged teljes tudatában KÉREK ÉRVEKET. Én kérdeztem, továbbá valaki kérésére bemásoltam egy képernyőfotót. Nem állítottam semmit. Sőt, érveket a többiektöl is kérhetnék érvelést, anélkül csak szófosás amit írnak egyesek. Kérdezni viszont lehet, én itt ezt teszem. Ha emnyhe súlya van egy megjegyzésnek, legfeljebb akkor mellőzhető az érvelés, de utólag akkor is elvárható volna esetleg. Viszont itt elég fajsúlyos kérdésekről van szó.


Komnly súlya vana kijelentésednek, érved meg egy szál se....


Továbbá. Ki írt olyat, hogy hiszek valamiben? Mert én nem írtam olyat. Ha valaki másra értette az "értékes hozzászóló", akkor kérem, egyértleműen jeléezze!


Erőltessétek meg a kis szemgolyóitokat: kérdést írtam ki, nem állítást. Köszönöm a megértést.

2023. febr. 7. 13:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!