Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero oltással kapcsolatban...

Bexsero oltással kapcsolatban mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Az, hogy a második gyerekemnek biztos nem adatom be!
2023. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

1-es: megkérdezhetem miért?

Mi beadattuk, az első után belázasodott kB 2 napig, a második után a karja picit bedagadt de semmi más.

Viszont én is hallottam, hogy ez egy durva oltás, de konkrétumot senki nem mondott

2023. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem.is érdekelne
2023. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk inkább legyen napokig lázas az oltástól, minthogy belehaljon a Meningococcus B. okozta agyhártyagyulladásba.

Ismerősi körben két gyerek is belehalt.

2023. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

#4-es igazad van, így gondolom én is.

Mind a két gyerekem megkapta, lázasok voltak, de inkább ez,mint hogy betegek legyenek

2023. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Beadattam mindkét gyerekemnek, egyiknek sem okozott semmit. Nem voltak nyűgösek, sem lázasak, sem bágyadtak. A szuri persze fájt, de ennyi.
2023. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Úgy bírom amúgy, millió oltást kapnak kicsinek a gyerekek, ami kötelező, mégis ezen a bexsero-n lovagol állandóan mindenki.


Oké, hogy drága, de vicc, mikor azzal jönnek, hogy jujj biztos veszélyes, meg fujj oltás!!!

2023. júl. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Kisfiam megkapta az összes kötelező és ajánlott oltást, így ezt is.

Konkrétan nem emlékszem külön egyikre sem, láz egyiknél sem volt, még hőemelkedés sem igazán, max. estefelé kezdett nyűgösödni, olyankor volt, hogy kapott egy kis Flamborint, hogy tudjon pihenni, de ennyi. Duzzanat is mindig volt a lábán, de semmi különös.

Véleményem szerint ezek az oltások nagyon veszélyes betegségtől védik meg a gyerekeket, tehát egyetértek azokkal, akik szerint inkább egy nyűgösebb éjszaka és némi sírás, mint később a kórház vagy még rosszabb.

Én is hallottam amúgy, hogy ez egy "kemény" oltás, de pont emiatt biztos, hogy kisfiam nem viselte nehezebben, mint a többit, mert számítottam rá és figyeltem, de semmi extra :)

2023. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Megkapta a nagy, az elsőtől lázas volt egy fél napot, a többitől semmi baja nem volt. Most megkapja a másik is.


Szerintem túl van aggódva...

2023. júl. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyiktől sem lett semmilyen mellékhatása a fiamnál, se hőemelkedés, semmi. Jó nagyot aludt utána, ennyi.
2023. júl. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!