Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Melyik lakóotthon a "legjobb"...

Melyik lakóotthon a "legjobb" egy 7 éves autista kisfiú számára?

Figyelt kérdés
7 év után belátjuk a családdal, hogy nincs kompetenciánk nevelni a gyermeket mivel van az autizmuson kívül 2 egyéb betegsége, amely szemcseppentést és gyógyszert igényel. Az autizmus mellett gyengén látó és enyhe fokozatú epilepsziás. A kisfiú agresszív küzdelem a gyógyszer beadás, és minden más is vele, így szakemberek gondozására szeretnénk bízni, mert sokszor az ő akarata érvényesül, ami nem azt jelenti, hogy az ami a legjobb számára. Az interneten azt olvastam, hogy az állami autistáknak való otthonok nem a legideálisabbak. A gyöngyösi otthont találtam az interneten, amit dicsertek az emberek. Arra lennék kíváncsi, hogy tudtok e olyan otthont ami kiváló lenne ellátás, gondozás, közösség, és emberszeretet tekintetében. (Természetesen olyan véleményekre vagyok kíváncsi amely saját tapasztalatból íródott, tehát közvetlenül ismeri az autista gyermeket aki az adott otthon lakója)

2023. júl. 13. 08:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

20!


Tudom,hogy nem. De ezt is le kell írni,mert ez az oldal is pont annyira valóságos,mint a tiéd!!


Ráadásul a lányom "csak" Asperger szindrómás.

2023. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!