Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 13hónapos a gyerekem,ejjel...

13hónapos a gyerekem,ejjel lazas lett.Nem volt még soha lázas így nulla rutinnal e téren kicsit megijedtem,Panadol szirupot adtam neki,ami több, mint1 óra múlva hatott valamit.Homloklázméronk Van,az egy kalap szart nem ér. Milyen lazmerőt hasznaltok?

Figyelt kérdés
Ha reggel jól lesz, akkor is el kellene vinni dokihoz? De gondolom úgysem csinál semmit, Mac ír egy kis Fenistil cseppet, az meg van itthon. Tavaly nem volt kapható lazlehúzó kúp, most van már?
jan. 10. 05:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gondolom valami gagyit vettél abból is.
jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Omron digitális sima lázmérőnk,meg hagyományos nem hiányos,hanem alkoholos vagy milyen is van,ugyanazt mutatják.A homlok hőmérő viszont annyit csal,hogy maximum azt tudom ellenőrizni,hogy valóban lázasodik-e a gyerek,vagy csak kimelegedett, illetve ha már elaludt, akkor ébresztés nélkül rá tudok mérni,hogy lement-e a láza.De erre igazából a kezem is jó.
jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*higanyos
jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!