Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Árpa van a kislányom szemén,...

Árpa van a kislányom szemén, de nem hagyja hogy a krémet a szemébe tegyük. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

5 és fél éves a lányom és egyszerűen nem tudjuk a szemébe rakni 😕

Volt kérés, ígéret, hogy kap jutalmat, játékos próba, fenyegetozes, majd végül erőszakkal lefogas. De úgy össze szoritja a szemét hogy nem megy bele semennyire 😔 mit csináljunk? Mi lesz ha nem kezeljük?


márc. 12. 19:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kézen kell fogni,és indulni vele a kórházba. Hogy majd ott az orvos bekeni. Döntsön. Vagy te kened be,vagy az orvos. És ha kell,tényleg vidd be a kórházba. Biztos meg tudod beszélni az orvossal a dolgot.

Érezze,hogy nincs választása. Ne csak ígérgess!

márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ezt is mondtam hogy akkor megyünk be a kórházba holnap reggel, és ott négyen fogják majd le és úgy adják be neki.
márc. 12. 20:06
 3/27 anonim ***** válasza:
19%
Én azt hiszem nekem gyerekkoromban volt néhányszor, nem kezeltük semmivel, elmúlt. Dédim még mondta is, hogy pisivel kell bekenni!😅 Nem kentem😁
márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire rossz a helyzet és sehogy nem hagyja vidd be. Nem bíznék a magától elmúlikban.
márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%

gyereknevelés

jaj bocs nem ide

márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Ha valamit mondasz neki akkor azt tedd is meg. Így csak azt fogod elérni hogy nem fog komolyan venni. Ha azt mondod beviszed a kórházba akkor vidd is el.

Ne zsarolj. Úgy sem működik hogy ő magának csinálja meg?

márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt arpam, csak nem emlékszem, hogy a szemembe kellett kenni a kenőcsöt, vagy a szemhejamra. Aztán nem hatott semmit a krém hiába kentem. Egy perc alatt leműtötték, csak gyerek nem működne együtt gondolom.
márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknek nem egy perc, hanem altatásos műtét, úgyhogy mindenképp kenni kellene… Azért nem olyan kicsi már! A műtétet emlegesd neki…
márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

8!


Hiába emlegeti. Egy 5 éves azt fel se fogja. Nem tudja, mi az.

márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
10%
Dehogynem….
márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!