Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyakori fejfájás milyen...

Gyakori fejfájás milyen okokkal lehet kisgyerek korban?

Figyelt kérdés

9 éves fiam, szinte napi szinten fejfájás gyötri 1-2 hete. Elsőre nem aggódtam de most már félek. Szem fölött a homloki részén fajditja többségben. Arra gondoltam talán a szeme. Kértem is neki egy szemészeti időpontot. Labor leletünk télen volt, az tökéletes volt akkor. Mivel gluténerzekeny, így évente van labor.

Ha a szemészet negatív, akkor megyünk gyerekorvoshoz.

De őszintén, nagyon félek, nehogy komoly legyen a gond.

Máskor is szokott fájni a feje, na de nem mindennap, hanem csak elszórtan.


márc. 20. 16:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem kell, de én mint féltő anyuka, nem bírok magammal 😊


Remélem a szeme lesz és nem migrén, mert az az egész életét megkeseriti.

2 nagyobb tesója van,naluk nem jelentkezett eddig ilyesmi.

márc. 20. 16:56
 12/22 babyboom567 ***** válasza:
56%
7-es válaszoló,te képben vagy hogy van olyan 9 éves lány aki menstruál?Az szerinted nem hormonváltozás?Hogyne lehetne 9 éveseknél hormonváltozás.És fiúknál is lehet,változik a testük, kiskamaszok.
márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

10 ev ota vagyok migrenes.

Es szemuveges 9 eves korom ota.

43 vagyok, 33 eve majdnem minden nap faj a fejem 😫

Plusz stressz is lehet.

márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Bocsi 13 as vagyok.


10 eves korom ota vagyok migrenes - akart lenni

márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A szemét nézesd meg, és azt iszik-e elegez. De ha ezek pipa és fáj akkor fejfájás klinika. Azért mondom azt mert gyerek korom óta migrénes vagyok. Mindig a szemem felett a homlokomnál kezdődik a migrénes fejfájás. Ne legyenen neki az azt kívánom, de nézesd meg.
márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Reggel orvoshoz viszem.

Gyógyszerre nem múlt el neki, annyi van ha fekszik jobb. Felül akkor már nagyon fáj.

márc. 20. 19:58
 17/22 anonim ***** válasza:
Középső fiamnak fáj rendszeresen, migrénes vagyok, orvos azt mondta, ilyenkor labort szoktak meg szemészetet, de mivel én is az vagyok, nála is ez lehet az oka sajnos. Neki amúgy mindig egy rész fáj, ez is erre enged következtetni.
márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nálunk azt mondja szem fölött homlok. Bár most azt mondja az egész fáj.

És mit adsz rá neki?

márc. 20. 21:14
 19/22 anonim ***** válasza:
Algopyrin vagy Algoflex, de már 13 éves. 12 alatt fél Algopyrint adtam. Viszont nem nagyon használ semmi, ahogy nekem sem sajnos.
márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gyerekként nekem is sokat fájt a fejem, a szemem fölött leginkább. Voltunk mindenhol kivizsgáláson, kaptam szemüveget is. De a fejfájás nem múlt. Egyszer a gyerekorvos megmérte a vérnyomásom, és kiderült, hogy nagyon alacsony (hatvan valahány per negyven valahány volt). Kaptam vérnyomásnövelőt és jobb lett.
márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!