Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hanyatt esett a 4 éves kislány...

Hanyatt esett a 4 éves kislányunk, azonnal ügyelet?

Figyelt kérdés
Egy padról fordult le hanyatt. A fejét ütötte be, nőtt rajta egy pukli. Feltétlen vigyük ügyeletre? Most alszik, mert a sírás után rendszerint ez szokott lenni.
ápr. 28. 14:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
10, látom nem voltál még sürgősségin, ott rangsorolnak. nem fog meghalni senki azért mert a hanyatt eső gyereket megnézik. Ellenben a gyerek meghalhat ha nem veszik észre hogy baj van.
ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom… alapvetően azt mondanám figyelgesd, nem hagytam volna lehet elaludni. Viszont sajnos láttam el olyat ügyeletben, aki a konyhaszékről esett hátra, bejöttek, bizony olyan szintű bevérzése lett koponyán belül, aminél úgy volt még aznap éjjel műtik. Tünetei később lettek, de az se volt olyan tipikus, érdekesen félre beszélt később, de mondjuk egy alvó gyereknél ezt nem fogod tudni eldönteni, mivel aluszékonyság az egyik tünet.
ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Kezet foghatsz egy másik kérdezővel akinek 20 centiről koppant a feje és agyrázkodáson lovagól és hogy mi lesz!
ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Amiatt, hogy hanyatt esik és van egy pukli nem vinném. De miért alszik, normál délutáni alvás? Ha felkel figyeld minden oké-e.
ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
21%
4 evesem nekem is alszik 2 orat ebed utan. Azt nem ertem,h miert a siras utan szokott aludni?
ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 babyboom567 ***** válasza:
100%
Ha elaludt, és különben nem szokott én bevinném.Ez is lehet tünet.
ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%
Én vinném, mert az én vagyok, aludni sem tudnék így
ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%
Én bevinném megnézetni. Azért egy padról hátra esni fejre, szerintem az már nagy ütés.
ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Kérdező mi lett
ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

A kislányoddal?

Lemaradt,bocsi

ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!