Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit csinaljak, hogy 1,5 eves...

Nikolett Valik kérdése:

Mit csinaljak, hogy 1,5 eves kisfiam ne kapja el tolem a virust?

Figyelt kérdés
Tegnap ota szo szerint hanyos, hasmenos virusban szenvedek. Egesznap magas lazam van es elegge rosszul is erzem magam. Sajnos mivel kulfoldon elunk, senkit nem tudok megkerni, hogy vigyazzon addig a kisfiamra ameg en meggyogyulok. Tudnatok valami modszert, praktikat vagy megoldast mondani arra, hogy mit csinaljak, hogy o ne kapja el tolem a betegseget? Nagyon aggodom, hogy o is beteg lesz....

2013. aug. 8. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, amikor nekem volt hasmenős vírusom a babám még csak négy hetes volt, rettenetesen aggódtam, hogy nehogy elkapja, a gyógyszertárban mondták, hogy ha megbetegszem, akár én akár apuka, azonnal szájmaszkot tegyünk fel, szellőztessünk sokat, és kézmosás minden mennyiségben, ez sem garancia, de mindenképpen ér valamit, nekem szerencsém volt, anyukám át tudott jönni arra a két napra, míg jobban lettem, mielőbbi gyógyulást kívánok!
2013. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat. Igen en is gondoltam a szajmaszkra, el is kuldom a ferjem agyogyszertarba ha hazaer!
2013. aug. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!