Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Rota virus elleni oltasrol mi...

Rota virus elleni oltasrol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Olvastam érveket ellene,mellette.. nektek mik a tapasztalatok? Sokan irtak,hogy nem bánták meg,hogy beadatták,de volt aki irta,hogy pont az oltás szövődményei miatt kerültek kórházba..

Mi sajnos tapszeresek vagyunk.. a doki emiatt javasolta..de tényleg nem tudom jo e!?!



2013. dec. 12. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
pro és kontra mindig lesz, s itt nincs is akkora tesztközönsêg,h. megtudd merre is billen a mêrleg nyelve valójàban. sajàt felelössêged dönteni.
2013. dec. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki maga dönti el, én ebben a kérdésben már nem megyek bele vitákba (sajnos szinte mindig az a vége). Mi beadattuk, így vagyunk nyugodtak.
2013. dec. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress rá erre, már sokszor volt téma. Ahogy írták a te felelősséged ill. szíved joga a döntés. Én úgy tudom, hogy ez az oltás mindösszesen 7 fajta vírus ellen véd, míg ebből fosós hányós kedves vírusfajból van vagy hetven, tehát az összes többi ellen nem véd. Beszéltem erről orvos feleséggel is, akik nem adatták be, körbejárták a témát és üzlet az egész. Van, aki tisztában van ezzel, mégis beadatta, mert legalább az ellen a néhány vírus ellen véd, vagy, ha el is kapja nem lesz olyan durva kimenetele, hogy kórház... Nem tudom, én nem adattam be. És nem azért, mert sajnálom azt a negyven ezret a gyerekemtől, hanem, mert így döntöttem. Az, hogy tápszeres a babád nem jelent semmit. Szerintem ez hülyeség. Lehet, hogy az anyatej védi a babát, de anyatejes baba is elkaphat mindenféle francot, ahogy a Rotát is. A kislányom hat hetes. Tápot csak a kórházban kapott, de ott is csak éjjel, és tessék most náthás, hat hetesen. Szóval, ne amiatt adasd be, mert tápszeres, ez butaság!
2013. dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beadattuk, mind a két gyereknél. Így tartottuk jónak. A gyerekorvos se beszélt rá, én mondtam, h mit szeretnék, írta a receptet. Ha lenne harmadik, ő is megkapná az oltást.
2013. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beadadtuk a gyerkocnek...
2013. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
-d
2013. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!