Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szed valakinek a gyermeke...

Szed valakinek a gyermeke Convulexet? (Lázgörcsre adnák nekünk és nagyon sok bennem a bizonytalanság. )

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért vagy bizonytalan?
2014. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Testvérem szedte 9 éven keresztül, szóval van benne tapasztalatom :) Miért vagy bizonytalan?
2014. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
convulexet én is szedem de én epilepsziára.
2014. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan, mert elolvastam a betegtájékoztatót és konkrétan attól félek, hogy májcirózisban hal meg a 2 és fél éves gyerekem, depi lesz, aluszékony és nem tud majd leszokni róla. Szóval nagyon félek. Ha megtennétek, hogy írtok a tapasztalataitókról, megköszönném!
2014. nov. 15. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, 8 évig biztosan, de szintén epilepsziára. Semmi olyan problémám nem volt, mint amit felsoroltál.
2014. nov. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. nov. 19. 07:54
 7/8 ilonás válasza:
0%
Az a fontos, hogy ha lázas a gyerek kb 38 fok, akkor már hűteni kell feltétlenül. Gyerekeimnél az jött be a legjobban, hogy kád víz fürdő melegen, vagy zuhany, és fokozatosan hűteni a vizet, hogy ne legyen nagyon kellemetlen. kb. 8 percig ebben legyen, utána törölközni és vissza az ágyba, majd mérni a lázat, ha nem ment le, még egyszer. Nálunk pancsikolás címen ment ez, és sose volt lázgörcse egyik fiamnak sem. Nem is tudtam, hogy van erre gyógyszer. Ne hagyd, hogy 38 foknál feljebb menjen a láz, mert akkor már lehet ilyen görcs, amiről csak hallottam, és ezekkel a dolgokkal meg tudtam előzni a bajt. Sok sikert!
2014. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a lázgörcs alkati kérdés főleg, az előző válaszolónak szerintem inkább szerencséje volt.
2014. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!