Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A tüdőgyulladás minden esetben...

A tüdőgyulladás minden esetben lázzal jár?

Figyelt kérdés
Lanyom náthás es csúnyán köhög, nincs laza, es jókedvű is. Volt mar ilyen, de volt mar hogy ugyanilyen tünettel tudogyulladasa lett, de akkor laza is volt. Ti elvinnetek ennyivel az ügyeletre? En úgy gondolom, hogy még nem szükséges, csak amiatt aggodok nehogy tüdőgyulladás legyen. 5 eves.
2014. dec. 20. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi épp tegnap voltunk dokinál és megkérdeztem, m ettől féltem. Nem jár lázzal minden esetben!
2014. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

De minden esetben maga a gyulladás lázzal jár.

Lehet a tüdején amúgy is valami, az ha felszakadozo és nem fertözödik el akkor nem jár lázzal.


Neked kell érezned, hogy elvinnéd-e már vagy sem orvoshoz.

2014. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nem járt lázzal. Egyszer csak azt vettem észre, hogy a lányom nem csak köhög (és egyre csúnyábban), hanem egyszerűen mint egy hulla úgy nézett ki. Semmi életerő nem volt benne, majd összeesett.

Elvittem ügyeletre, ott közölték, hogy adjak neki köptetőt. Másnap felhívtam a gy.orvost, hogy hétvége meg minden, de nem jönne-e ki hozzánk, mert messze még a hétfő.

Kijött szerencsére és azonnal adott beutalót a kórházba.

3,5 hetet voltunk bent, mire meggyógyult.


A Révész utca meg azt se venné észre, ha egy gyerek a kezeik között esne kómába vagy halna meg ... ennyit az ügyeletről.

2014. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben jár lázzal. Pont az a helyzet nálunk is, mint nálatok. Hétfőn mindenképpen elviszem orvoshoz, hogy hallgasson rá a tüdejére.
2014. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont hetvegen voltunk mi is igy. Nem tudtam, hogy mit csinaljak, laza nem volt. Aztan hetfon elvittem az orvoshoz es tudogyulladas volt.
2014. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt láz, csak hőemelkedés.
2014. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem valami biztatóak. :-(

Megkérdezhetem, hogy kinél hogy köhögött?

A lányomnál nem tudom eldönteni, hogy száraz vagy hurutos, mert van mikor váladékosan köhög, van mikor szárazon. És ingerszerűen, vagyis amikor beszél, akkor a szó közben beleköhécsel. A tüdőgyulladásnál is hasonló volt, de már nem emlékszem pontosan. Akkor szinte beszélni sem tudott, mert minden levegővételnél köhögnie kellett.

2014. dec. 20. 20:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és már alig náthás, csak köhög.
2014. dec. 20. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyem csak kohogott, de nem is annyira sokat. Ezert voltam tanacstalan.
2014. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem én felnőtként szoktam olyan tüdögyuladást kapni hogy nincs láza.
2014. dec. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!