Hasfájos lenne a babám?

Figyelt kérdés

Láthatolag bántják a szelek, föleg evés közben, ficereg nagyon, és hallani hogy mozog bent a pocak. Van h puki van, van, h csak mocorgás. Szoptatni is elég érdekes igy, mert cicit persze szoritja, tépi...

Egy flakon infacolt már elhasználtunk, de változás nincs. Elvileg jol teszem mellre, nem levegös. Néha kap kiegészítésképpen tápot.

6 hetes kislány.

Ez hasfájosság?


2016. jan. 6. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hasfájás...próbáld evés közben is büfiztetni.Nállunk infacol,espumisan nem vált be.Tud kakilni rendesen? Esetleg ki lehet próbálni másik tápszert ....lehet az is a gond forrása!Mihamarabbi jobbulást,és jó babázást
2016. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idővel múlik, nem tudsz mit csinálni. Szerintem az infacol és társai azt csinálják, hogy a kis buborékokat összeszedi és egy nagy buborékot csinál és egybe kijön, nem fájdalomcsillapító. Én az infacolt 2 hónapos kora végéig adtam, utána úgy itéltem meg, hogy már ok. Később majd azon megy a találgatás, hogy biztos jön a foga, azért üvölt :)
2016. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kakil rendesen. Meg pukizik is, nagyon sokat. Ami jo mert jobb kint mint bent, de mire kiszenvedi...majd megfeszül szegénykém, van h bent marad mégid, na akkor sírás, részemröl meg a tehetetlenség érzése.

Tegnap voltunk dokinál havi kontrollon, laktóz lebintást segitö cseppeket irt fel, aminek a betegtájékoztatoja szerint -legalábbis az én értelmezésemben - lényegében inkább a tápszeres babákra vonatkozik, meg akik már konkrétan tejterméket fogyasztanak.

A hasfájos cseppekre meg gyakorlatilag azt mondta h menjünk sorba aztán vmelyik csak jo lesz... hát ennyit laikusként is lehet tudni.

Amugy most olvaastam az angolvizet is, h jo, azt esetleg probálta valamelyikőtök?

2016. jan. 8. 08:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok...azt nem próbáltam.Nekem a fiam volt nagyon hasfájós,sokat tornáztattam!Nekünk annak idején ajánlották a szélcsövet is de nekem az morbid volt...de van aki használj.Mondjuk én a lázmérőt is nehéz szívvel dugtam a popijába 😊
2016. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!