Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha az anya beteg/baleset...

Ha az anya beteg/baleset érte, stb, a gyermek sem mehet bölcsibe/oviba, vagy ez csak fordítva szokott lenni?

Figyelt kérdés
Ráadásul ha egy szülős a felállás.
2016. okt. 16. 01:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es, te nem vagy normális. Persze hogy lehet felmentést kérni és akkor egyáltalán nem jár a gyerek oviba, de itt olyan esetről van szó, amikor jár a gyerek rendszeresen, az anyja dolgozik, csak ideiglenesen lebetegedett. Ennek a gyereknek kötelező járni, minden egyes napot, amikor nem megy igazolni kell és maximálva van, hogy a szülő mennyit igazolhat. Azt pedig fenntartom, hogy betegen ne várja már senki el az anyától, hogy kivegye a gyereket az oviból. Épp elég neki az estét és a hétvégét túlélni. Tudom, mert nem egyszer kellett betegen vigyáznom a gyerekemre.
2016. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Ohh az én gyerekem minden csak nem életképtelen. Míg nem dolgoztam, jártunk babaúszásra, ringatóra, játszóházba, játszótérre, angolra, sportra, ráadásul a társasházunkban 14 hasonló korú gyereke volt, így nem hiszem hogy baj lett volna a szcializációjával. Mikor bekerült oviba 5 évesen, egy könnye nem volt, az óvónők szerint a legvagányabb gyerek, frappáns beszólásokkal és hihetetlen probléma megoldó képességgel. És szerintem ez azért van, mert nem becsaptam 30 másik gyerek közé, túlterhelt óvodapedagógudokhoz, hanem én foglalkoztam vele.
2016. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!