Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha beteg gyereket nem látnak...

Ha beteg gyereket nem látnak el egy nap, abból mekkora baj lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudtak rá vigyázni(rokonok), nekem dolgozni kellett

Egész nap jóformán nem etették(csak hülyeségekkel tömték főtt étel, normális ételek helyett), nem itatták, nem hagyták aludni ill nem altatták el, egy kikészült, tönkrement karikás szemű gyermek fogadott amikor hazaértem.



pedig mindent megmutattam pontról pontra, vizét kikészítettem, elmondtam az altatást is, stb.



elhúzódó köhögés, orrolyás miatt van kiírva, a láz határán, hál ég csak hőemelkedésekkel harcol, 37,2 vagy 37,6, de folyamatos - normális életvitel mellett már hőemelkedése sem volt. gyógyuléfelben volt.

erre jött a mai nap....persze az orrát sem szívták és nem fújatták ki...


mit várhatok ezek után? hétfőre meggyógyulhat? holnap nem megyek be dolgozni.


2016. nov. 17. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:
2,5 éves
2016. nov. 17. 20:37
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
semmi baja nem lesz, max. egy nappal tovább lesz beteg mint amúgy, de ez sem biztos.
2016. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre a rokonokra többet nem bíznám, pláne betegen. De egy naptól semmi baja nem lesz. Lesz 3 teljes napotok, szerintem van esély, hogy rendbejöjjön hétfőig.
2016. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!