Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti vinnétek így holnap bölcsibe?

Ti vinnétek így holnap bölcsibe?

Figyelt kérdés

Péntek óta színtelen orrváladék. Szombaton egész nap erősebb hőemelkedés, gyenge láz (37,7-38.1), kedve-étvágya jó volt, nem csillapítottam. Ma láztalan, egyszer ment fel 37.4-re a nap folyamán, amúgy 37 alatt. Kis nátha még van.


(Már azt hiszem döntöttem, de azért kíváncsi lennék a véleményetekre, ti így elvinnétek holnap?)


2017. márc. 5. 22:43
 1/7 A kérdező kommentje:
2,5 éves.
2017. márc. 5. 22:44
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Persze, konkretan minden gyerek es felnott ezzel kuzd egesz telen.
2017. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném, én még egy napot biztosan hagynám a hőemelkedés miatt. Ha már holnap EGÉSZ nap 37 alatt lenne, akkor kedden engedném. Én így nem lennék nyugodt, bár nálunk ez azért is van így, mert már a hőemelkedéstől elég nyomott és nem akarnám ennek kitenni a bölcsiben.
2017. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném.
2017. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is úgy döntöttem hogy holnap itthon marad, a keddet majd meglátjuk.
2017. márc. 5. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:

A hőemelkedés miatt kihagynám ezt a napot.


Én pedig mit csináljak.. végre felszakadt hurutos köhögés. Ritkán köhög, de hurutosan. Semmi egyéb tünet, még az orra sem folyik.


Talán a dokit meglátogatjuk.

2017. márc. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább 1, de inkább 2 láztalan (hőemelkedés nélküli) nap után vinném, ha megtehetném.
2017. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!