Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Himlő után mivel erősíthetném...

Himlő után mivel erősíthetném fel a szervezetét?

Figyelt kérdés

Szeretném h ellenallobb lenne mire vissza megy oviba.

Kap c,d vitamint. Sok gyümölcsöt ,zöldséget eszik.

Immunerősitore gondoltam de nem adott a doki. Azt mondta nem kell.


2017. márc. 30. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Járjatok sokat pl. játszótérre, hogy tudjon szaladni, játszani szabad levegőn. Ne tömd mindenfélével.
2017. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a dr h még azért kerüljük az ilyen helyeket meg a boltokat stb
2017. márc. 30. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki citromfű teát, mézzel. Gyógyszer meg a különféle vitamintabletták csak ártanak inkább.
2017. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Probiotikummal.és jobban figyelj a tápláltságára.

Erősíti az immunrendszert.

2017. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És a citromfu tea mi célt szolgál ebben az esetben?


Mert én pl az idegeimre iszom ☺

2017. márc. 31. 07:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk - egy éve voltam két gyerekkel egy hónapig karanténban, bár nyáron - sem mondták, hogy kéne bármit is erősíteni himlő után. Nem lettek betegesebbek ősszel, télen. (C vitamint és D-vitamint egyébként is kapnak, zöldséget/gyümölcsöt sajnos utálják... bár heti párszor letolom a torkukon mindenféle trükkel és rimánkodással, és sokat mozognak friss levegőn.) Egyedül a napfényre nem szabadott menni bekenés nélkül, mert még sokáig látszott fehérebben a helye a pöttyöknek és az fényérzékeny.

Ha bármi hasmenése volt pl. sok lázcsillapító szirup miatt, akkor lehet, ártani nem fog egy probiotikum-kúra. De szerintem se kezdj neki mindenfélét adni, hiszen újabban akut betegségnél sem ajánlják a multivitamin készítmények szedését. Inkább, ha megoldható, kis plusz idő kéne még nyugisan otthon, ha úgy látod, még nem a régi önmaga.

2017. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem volt lázas csak hőemelkedese volt. De már amúgy mehetne közösségbe de itthon tartjuk még egy hetet h erősödjön.

Oké ott nálatok himlő után eltelt x hónap oviig de én beviszem 1,5 hét múlva és félek h egyből össze szed valamit.

Azt mondják h a himlő nagyon legyengiti az immunrendszert.

2017. márc. 31. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!