Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4.5 évesemnek 2 napja hasmenes...

4.5 évesemnek 2 napja hasmenese van. Az imént véres volt a széklete, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Természetesen azonnnal felhívtam az ügyeletet, ahol azt mondták ne aggódjak és ne is vigyem be. Várjunk egy napot és ha nem változik csak akkor vigyem mert ilyen esetben kórházba utalják. Nem lettem nyugodt. Azt mondta, hogy a sok híg szeklet miatt sérülhettek a belek, akkor elmúlik. Ha viszont nem akkor kórház. Aggódom, úgy érzem nincs értelme várni. Más volt hasonló helyzetben?
2017. ápr. 22. 17:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Elmondták, mit nem értesz rajta?!
2017. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%

Soha nem volt a fiam széklete véres, pedig volt neki egy párszor hasmenése.

Ha én ezt tapasztaltam volna, akkor tuti, hogy egyből vittem vagy vinném orvoshoz. Inkább nézzenek rá, mondják azt, hogy semmi baja, minthogy nagyobb baj legyen.

2017. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Én is úgy gondolom mint a 2. Valaszolo. Nem nem értem, hanem aggógok.
2017. ápr. 22. 18:03
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Friss vér volt vagy alvadt? A friss vér a hasmenéstől van, mert kikezdi a belek falát ha nem nagy mennyiségű frissvér van, akkor nem kell aggódni.
2017. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod akkor mért nem viszed? Ilyen nálunk is volt, én is azonnal hívtam az orvost, azt mondta,hogy elpattant egy ér azért vérzik.És így is volt,diétázott,kapta a gyógyszert hasmenésre,és probiotikumot a gyomrára és hamar rendbejött.
2017. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom miért kellett lepontozni, talán mert féltem a gyerekemet és egy vérzéssel nem játszadozom?

Egyébként sajnos az ügyeletben nem lehet bízni, nekem is van velük rossz tapasztalatom, nagyon sok mindenre legyintenek rá, nálunk már sajnos lett nagyobb baj a legyintésükre.

Én nem bíznám a gyerekemet egy olyan orvosra, akivel csak telefonon beszéltem és nem vizsgálta meg a gyerekemet.

Nem egy szimpla nátháról, meg köhögésről van szó, amit gyakorlatilag az ember itthon tünetenyhítőkkel kikezel orvos nélkül, de legalább is ki lehet húzni vele hétfőig. Itt vérről van szó. Ami lehet ettől, lehet attól, lehet, hogy tényleg attól van, amit az orvos mondott, de ha nem? Ha nagy baj van, akkor mi van?

2017. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Azért nem viszem mert azt mondta az orvos hogy semmit nem tud csinalni, csak korhazba utalni. A korhaz innen 59 kmre van. Ket gyerekkel egyedul vagyok itthon melyiket hagyjam egyedul? (4 es 6 evesek) Harman nem fekudhetunk be. Ha hetkoznap lenne mar a gyerekrendeloben lennenk es itthonrol varnank a szekletminta eredmenyet.

Friss ver volt.

2017. ápr. 22. 18:13
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem en pontozok. Koszonom a valaszokat.
2017. ápr. 22. 18:14
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

Gondoltam kérdező, hogy nem te pontoztál le.

Egyébként nem is arra gondoltam, hogy fogod a gyerekeket, aztán mész a kórházba, hanem hogy én legalább megértem, hogy aggódsz és te is jobban éreznéd magad, ha legalább ránézne egy orvos, hogy lássa, hogy nincs-e nagyobb baj.

Mert most őszintén, azért az orvost sem értem. Minek vidd be, ha úgyis kórházba utalna, akkor inkább maradjatok otthon? De akkor minek utal kórházba, ha ezzel az erővel otthon is maradhattok. Mint inkább mondta volna azt, hogy hozza be anyuka, megnézzük, ha nem látunk semmi komolyat, akkor ezt vagy azt adja neki, aztán menjenek haza. Na, pont ez a baj. Hogy tesznek nagy ívben az ügyeletem az emberre, csak ne kelljen ellátniuk senkit...

2017. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Én is pont ezt szerettem volna elérni. De így ha beviszem kórház... Marha jó.

Annyi hogy a telefonban elmondta miket adjak neki.

2017. ápr. 22. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!