Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4.5 évesemnek 2 napja hasmenes...

4.5 évesemnek 2 napja hasmenese van. Az imént véres volt a széklete, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Természetesen azonnnal felhívtam az ügyeletet, ahol azt mondták ne aggódjak és ne is vigyem be. Várjunk egy napot és ha nem változik csak akkor vigyem mert ilyen esetben kórházba utalják. Nem lettem nyugodt. Azt mondta, hogy a sok híg szeklet miatt sérülhettek a belek, akkor elmúlik. Ha viszont nem akkor kórház. Aggódom, úgy érzem nincs értelme várni. Más volt hasonló helyzetben?
2017. ápr. 22. 17:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

18-as vagyok!

Nekunk valoban Captylobacter fertozesunk volt!!! (vagyis a fismnak anno) szoval a 19-esnek igaza lehet!

2017. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Hat vegulis Salmonellat mutatott ki a szekletvizsgalat.
2017. ápr. 27. 13:59
 23/23 anonim ***** válasza:

Az a másik jómadár... mindenesetre kötelezően jelentendő betegség!

A drága ügyeletes orvos meg elbagatellizálta volna. Jobbulást nektek!

2017. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!