Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1,5 éves lányom szinte folyama...

1,5 éves lányom szinte folyamatosan beteg ez normális?

Figyelt kérdés
Főként azóta hogy a nagy elkezdte az ovit. Elotte csak kb kethavonta taknyosodott be de szeptember ota gyakrorlatilag 4-5 napos szunetekkel egyfolytaba beteg...legutobb karacsonykor kezdte, szenteste láz másnaptól takony egy hetig, utana hurutoa kohoges amibol mult het hetfore jott ki. Erre hetvegen megint betaknyosodott most meg indul ujra a hurutos kohoges. 3 napig volt egeszseges. Berest cebiont d vitamint kapja es anyatejes volt...mint ahogy a tesoja is, o nemvolt beteg 3 eves koraig de gondolpm csak azert mert neki nem volt nagytesoja aki hazahozza
2018. jan. 23. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Gyakorlatilag ez olyan neki, mintha közössègbe került volna ő is, így igen, ez termèszetes. Az anyatejessèg senkit nem vèd meg ettől, ő valószínűleg mire tènyleg közössègbe kerül, megerősödik.
2018. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne is mond...az én fiaim is dettó.

A nagy középsős ovis és ráadásul úgy kapja el a kicsi h a nagy csak tusszent egyet. Ő ugye már edzettebb . Én is teljesen kétségbe vagyok esve. Pedig.annyi.mindent adok neki én is sokáig anyatejes.volt.

2018. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekünk broncho vaxom most bevált, gyógyszerszünetbe érdekes rögtön el is kapott egy náthát.

Kérdezd meg az orvosodat, ő is biztos ajánlani fog immunerősítőt.

2018. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem számít az anyatej!miért kell kihangsúlyozni?
2018. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azok kedveert tettem hozza akik szerint szamit ;) take it easy
2018. jan. 23. 22:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Brocho waxomot szedjük mi is de hiaba, ugyanúgy köhög.

Szerintem számít az anyatej 😉

2018. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor mivel magyarazod hogy ok ketten szinte nqpra pkntosan ugyanannyi ideig szopiztak megis az egyik sokkal betegesebb mint a masik. Ugyanakkor en tapszeres voltam es konkretan 4 eve nem voltam beteg meg amugy gyerekkent se soha, emlekszem a tanarok mindig ram mondtak hogy rendithetwtlen vagyok e teren..minsig a padban ulok ha esik ha fuj.

Sogornom is szopiztatott megis allandoan beteg az egyik lany. A barqtnom 3 eves gyereket szoptatja es o meg az en kisebb lanyomnal is beteeskedobb.

Imadtam szoptatni de nem ezert. Semmit nem szamit e szempontbol.

2018. jan. 23. 22:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt Most nekem írtad?
2018. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen
2018. jan. 24. 06:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen gyerek, nekem az ovisom hasonló. Bérest én is akartam adni, meg is vettem, de azt betegen nem lehet, még nem tudtam neki elkezdeni. Bronchot is próbáltuk, semmi.
2018. jan. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!