Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1,5 éves lányom szinte folyama...

1,5 éves lányom szinte folyamatosan beteg ez normális?

Figyelt kérdés
Főként azóta hogy a nagy elkezdte az ovit. Elotte csak kb kethavonta taknyosodott be de szeptember ota gyakrorlatilag 4-5 napos szunetekkel egyfolytaba beteg...legutobb karacsonykor kezdte, szenteste láz másnaptól takony egy hetig, utana hurutoa kohoges amibol mult het hetfore jott ki. Erre hetvegen megint betaknyosodott most meg indul ujra a hurutos kohoges. 3 napig volt egeszseges. Berest cebiont d vitamint kapja es anyatejes volt...mint ahogy a tesoja is, o nemvolt beteg 3 eves koraig de gondolpm csak azert mert neki nem volt nagytesoja aki hazahozza
2018. jan. 23. 18:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez még akkor is túlzás lenne, ha ő maga járna közösségbe. Ráadásul már akkor is kéthavonta beteg volt, amikor a testvére nem járt még oviba. Borzasztó gyenge az immunrendszere, de meg fog majd erősödni. Kitartást.
2018. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem h számít ha sokáig szopizik. Mivel az enyém is.2 éves koráig anyatejes volt. De sajnos ettől függetlenül sokmindent elkapott és el is kap a nagy tesotol. Azt akartam csak.hangsulyozni h szoptatás párti vagyok. Olvastam az egyik kommentelőt h irta minek kell hangsúlyozni,erre.te.reagaltal.en pedig.ergo a te oldaladra.alltam, ezért irtam.valamit.felre értettél
2018. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

jó fátylat rá, nem a szopi a lényeg csak azért hangsúlyoztam ki mert gondoltam megelőzöm a "biztos nem szoptattad eleget" című enyhén bigott hozzászólásokat.


Hát igen, gyenge az immunja, pedig veteményesünk is van, nagyon változatosan étkezik, sok friss zöldséget, még így télen is inkább a mélyhűtőből, de hát ezek semmit nem számítanak úgy látszik.

Ma egyébként az idősebbnek fájt a füle és ha már dokinál jártunk ránézett a picire is hogy megint taknyos. azt mondta próbáljam ki a tejfehérje mentes étkezést 1-2 hónapig hátha az segít. mivel ugye már nem anyatejes hát megpróbálom meglátjuk számít e

2018. jan. 24. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!