Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukàk ti hogy viseltétek a...

Anyukàk ti hogy viseltétek a babàtok oltàsàt?

Figyelt kérdés
2 hónapos oltàs alatt próbàltam erős lenni,de úgy elsírtam magam...szégyellem is magam.. Kicsi lànyom úgy sírt hogy majd megszakadt a szívem. Tudom erősnek kell lenni hiszen anya vagyok de nagyon megviselt. Volt valaki hasonló helyzetben? Előre is köszönöm a vàlaszokat!
2018. ápr. 3. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk elég ha meglátja a gyerekorvost.... Pedig én aztán Sosem szoktam ideges lenni ha megyünk hozzá.hogy most kap-e szurit vagy nem neki nem szamit igyis Úgyis ordít :D

Amúgy nem vagyok érzékeny az ilyenekre.persze egyutt erzek vele de Sosem sírtam ilyen miatt

2018. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk csak akkor sír, ha már bent van a szuri és nem sokat.Viszont nagyon iparkodok nyugodt maradni, mert ha én ideges vagyok azt mindig megérzi és úgy sokkal nehezebb volna megnyugtatni.Nem sírtam egyszer sem pedig első baba, ellenben mindig nagyon össze szorul a szívem, hogy milyen kis védtelen és mennyire bízik az emberekben.Alighogy felvettem már dobálta a mosolyokat a dokinak az 5 hós oltásnál is.Szegény:)
2018. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát én sose sírtam. Sosem viselt meg.


Persze, sajnáltam, hogy fáj neki, de mivel 5 másodperc múlva már sosem sírt, mutogatta mosolyogva mit lát, vagy korábbi hónapokban szimplán megnyugodott, tudtam, hogy "nem olyan nagy dolog". Emlékszem a gyerekkori oltásaimra, tudom milyen érzés és emiatt sosem viselt meg a gyermekem oltása. Láttam rajta, hogy hamar el is felejti, ezért én sem foglalkoztam úgy a dologgal.


Inkább meghatottságot éreztem mindig, hogy velem meg tud nyugodni, hogy ahogy felveszem, látom, jól érzi magát és minden rendben van. Inkább ezt nézem. És azt, hogy milyen ügyes, hogy hiába ijed meg és sír, erős. És büszke vagyok rá, hogy minden alkalommal végig csinálja és úgy megyünk be az orvoshoz és megyünk ki a váróból, hogy jó kedve van.

2018. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Neki fájt, nem nekem 😅


Nekem az a rossz benne, hogy szegényke bennem bízik a legjobban, erre pont én fogom le, hogy "bántsák".. rossz, hogy nem lehet neki elmagyarázni a dolgokat

2018. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!