Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért olyanok a mostani...

Miért olyanok a mostani gyerekorvosok, hogy hatalmas mennyiségű receptet írnak fel minden apróságra az 1 hónapos babának?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Hát fáj is, 10-es. Attól hogy nem hallottál róla, létezik. Ugyan nem összenövés a szó szoros értelmében, de összetapadás, amit ugyanakkor ugyanolyan fájdalommal választanak szét, mint amikor felrántják (helytelenül) a kisfiúk makkján a bőrt.

És igen, a popsikrém okozhatja. Ezért nem szabad kislányoknál semmilyen popsikrémet előre kenni.

2018. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit a gyerekorvos javasolt, az gombás fertőzésre való krém. Az nem múlik el magától, szóval okoskodás helyett vigyázz a gyerek popsijára.
2018. ápr. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Basszus azt hittem, hogy egy tonna antibiotikumot írt fel két tüsszentésre... Tényleg tragikus, hogy ír pár magisztrális, hipoallergén cuccot a kiütésekre.


Lehet a gyerek jobban jár, ha orvos helyet anyát vált, ha már az egyhónapos mellett is mindent megkérdőjelez.

2018. ápr. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
10, lehet fájt de kislányoknak speciel nem jó se a sudocrem ,se a neogranormon, mert össze növesztheti nekik.Az, hogy agyon vannak reklámozva, nem jelenti azt, hogy a legjobbak!
2018. ápr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A gombát nem fogja elmulasztani egyetlen mezei popsikrém sem, úgyhogy inkább használd amit az orvos kiírt. És figyelj oda jobban a pelusra, cserélni kell sűrűn! Vagy válassz másik márkát, mert ilyen pici babáknál ez nagyon ritkán jön elő!
2018. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Én a Sudocremet, azok a benzil izék benne .- nem kenném a gyerekemre, az tuti!


[link]

2018. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy azért, mert lefizetik őket érte.
2018. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Leveltetu ***** válasza:
Annak ellenere, hogy vannak orvosok akik valoban normalis kereteken belul irjak fel gyogyszereiket figyelembe veve az ugyfel anyagi helyzetet illetve szuksegletet, a legtobb "orvos" azert arassza el a betegeket receptekkel mert kulonfele juttatast kapnak a gyogyszercegek kepviseloitol(medical sales reprezentatives). Benne voltam, csinaltam es abbahagytam mert nem etikus egyaltalan a dolog. Ha nem hiszitek, a patikaban kerdezzetetk ra egy orvos nevere, illetve , hogy az az orvos mibol ir fel a legtobbet.. Ha X gyogyszerbol sokat ir akkor ugymond targetje van arra a gyogyszerre mert azert neki juttatas jar....Egy beteg es mocskos uzlet az egesz...Tisztelet a kivetelnek, mert meg vannak lelkiismeretes orvosok is.
2018. máj. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!