Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan hálálhatnám meg az...

Hogyan hálálhatnám meg az orvosnak, hogy helyretette kisfiam könyökficamát?

Figyelt kérdés

Hetente jártunk vissza hozzá, ma veszik le a gipszet.

Pénzt szeretnék adni, de nem tudom milyen formában adjam oda, hogy az orvosnak se legyen kellemetlen, gondoltam arra, hogy kis ajándékszatyorba csoki mellé a borítékot.


2018. máj. 31. 06:49
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Simán a borítékot csúsztasd a zsebébe mikor más nem látja.
2018. máj. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hú... az annyira kellemetlen!
2018. máj. 31. 06:52
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha pl vért vesznek tőled akkor ott is adsz pénzt? Csak mert ugyanúgy ők is "megérdemelnék" akkor..

Elvégezte a munkàját amiért fizetèst kap!

2018. máj. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egy kis ajándékzsacskó, benne egy csokival vagy bonbonnal, vagy ha lány esetleg virággal és ahigy írtad mellé akár borítékban.
2018. máj. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
"Pénzt szeretnék adni" De miért? Egyszerűen köszönd meg, hogy segített. Ha nő, akkor a bonbon/virág, ha férfi, akkor egy üveg szeszesital.
2018. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

SEHOGY

Ez volt a munkája és ezt kellett megtennie. Te fizeted a biztosításotokat, az pedig fizeti az orvosodat.


Ha pl az autodat valaki összetöri, és a szerelö azt megszereli és a biztosítás fedezi azt, akkor külön adsz pénzt az autószerelönek, hogy megháláld, hogy megjavította az autodat, pedig közben a biztosíto már mindent kifizetett?


Lányomnak tavaly tört el a keze. Se a sürgösségin se az utokezelésen soha nem adtam senkinek sem. Pedig a doki nagyon rendes volt, nyaralásunkat is figyelembe vette a kontrol idöpontoknál, és úgy rkocsgatta az idöpontokat, hogy a gyereknek a legkevesebb röngenen kelljen részt vennie. Nem azt nézte, hogy a biztosító minél több röngent fizessen, hanem azt, hogy a gyerek minél kevesebbet kapjon...

Soah egy percig nem éreztem azt, hogy elvárja, hogy adjak valamit is.

2018. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Cuppanós puszi a pofijára... :D


No, viccen kívül: ebben az esetben én sem adnék pénzt, egy valamirevaló orvost rosszul is érintené.


Ha éjjel hívtad volna rendszeresen házhoz, az más... de úgy sejtem, az orvos rendes munkaidejében kerestétek fel a munkahelyén... akkor meg?


Kedves mosoly, köszönjük szépen... előtte megbeszélném a kisfiammal, hogy ő is ugyanolyan értelmesen és udvariasan köszönje meg ill. köszönjön el. Vagy ha olyan, akkor rajzoljon egyet neki, ez sokkal megkapóbb gesztus volna, a hálát is jobban kifejezi. De te tudod.

2018. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha mindenképp szeretnèd megköszönni valamivel, szerintem ne pènzzel tedd. Egy üveg ital, vagy bonbon, vagy bàrmi màs jelkèpes apròsàg, amivel valòban csak mèg egyszer megköszönnèd neki.
2018. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Remélem én is kapok borítékot minden kollégától, mert mindenkinek elutalom a fizetését, a jó összeget a jó helyre.

Ja, nem. Ez a munkám része.


Elvégezte a munkáját.

De ha mindenképpen szeretnél adni neki, akkor borítékba teszed, és átnyújtod neki. Ha nem hálapénz elfogadó doki, akkor legalább van esélye visszautasítani, ha igen, akkor ez a legtermészetesebb neki, és nem lesz kellemetlen.

2018. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez a baj a hálapénzzel.

Sokan azért adják mert KELL, kényszeresen ha kell ha nem, aztán elvárja a doki, mer milyen már aki nem ad...A munkáját végzi amiért fizetést kap.Te a munkahelyeden mit kapál mikor megcsináltál valamit időre?Gondolom nem pénzt borítékba...

2018. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!