Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Espumisan cseppből minden...

Espumisan cseppből minden etetés alatt 25cseppet kell adni, azaz ha 8x eszik a babám,8x25. Ez rengetegnek tűnik, ti is ennyit adtatok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 04:40
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Nem

Napi 25 csepp kell (a 40-esből.100-asból kevesebb)


Én többet adtam kb

8-10 cseppet minden alkalommal..( mert valamennyi mindig kifolyt..)

De nem evett sosem 8-szor a babám


7 hetes kor előtt elhagytuk amúgy


Most is vannak hasfájós órák de kb 1 héten 2 este max 1 óra

De cseppekkel is volt ennyi, sőt több


(2. Héten indult.. 1,5 csomag csepp emnt el... A Colief használt mellé.. Biogaia nekünk nem ért semmit, van aki esküszik rá)

Nekünk a 8. Jéten inkább megküzd a nagynpukikkal rövid időre, kint a folyamatos kicsikkel.

Nem aludt nyugodtan miatta.

Most felroad a pukira 2 nagy

És alszik tovább


Milyen D vitamint kap?

Van akinek a vigantol okozza a hasfájást...( nekünk nem)

2018. aug. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi..

Ún telefon, nem vettem észre az elgépeléseket( mellette lévő betűk.. De szerintem érthető)


Elolvastam újra a betegtájékoztatót.

Tényleg félreérthető..


Viszont mellette olvastam minden cseppnek a tájékoztatóját, emiatt volt evidens nekem, hogy egy napra vonatkozik az adag, hiszen ha szoptatásra írná, akkor akinek 5-ször eszik annak kevesebb lenne nagyon sokkal, mint akinek 8-szor..


Nagyon nem lenne logikus alkalmanként 25 cseppes emulziót gyártani... Ha minden más napi 5 cseppes, vagy alkalmanként 4..( ahol a tej mennyisége miatt a laktáz enzim mennyisége is magasabb kell legyen)

2018. aug. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érthető volt,köszönöm! Vigantolt kap viszont már előtte is hasfájós volt,úgyhogy nem hiszem hogy az okozná neki.
2018. aug. 31. 07:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiam másfél hónapos volt amikor kapta, tehát akkor ő is sokat evett egy nap.

A patikus azt mondta nekünk, hogy 10 cseppet adjunk belőle minden étkezésnél.


Viszont jól figyelj!!! Ugyanis két fajta csepp is van ebből! Az egyik sűrűbb, amiből csak 3-4et lehet alkalmanként!

2018. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy beleszólok, de a patikus az espumisanra és infacolra is azt mondta, minden etetésnél kell. A hatóanyaga ugyanaz, a kis légbuborékokat tömöríti naggyá, minden étkezésnél nyel levegőt a baba.
2018. aug. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezért jobb az erősebbet adni, abból 5-10 csepp kell alkalmanként, vagyis ez van az üvegére írva. Én eleinte 5 cseppet adtam, aztán 10-et.

Míg ez tart, nyugodtan adj 25 cseppet! Nem olyan rengeteg. Ez szimetikon, nem szívodik fel! Felnőttként is próbáltam az espumisant de 1 semmit se ér, alkalmi 2 van a tájékoztatóban, kettesével már segít.

2018. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én adtam bizony 25-öt, az se ért semmit. A laktáz enzim viszont sokat segített. A nevére már nem emlékszem, de brendonban is kapható, patikában is tudnak segíteni. Mi 3 hónapig küzdöttünk hasfájással, ez az egy vált be.
2018. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!