Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha megfázik férjetek/párotok...

Ha megfázik férjetek/párotok nem is adjátok a kisbabát a kezébe, próbáljátok elkerülni vagy mit tesztek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 15:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%

"Én is így gondoltam, párom mondta h nem fogja meg a kicsit mert szegény nagyon meg van fázva és nehogy elkapja a baba. "


Én azért megkérdezném, hogy akkor most engem is messziről elkerül? Vagy ha én elkapom tőle, akkor vesz ki szabit, hogy ellássa a babát, mert én majd nem mehetek a közelébe?

2018. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ezért is írtam ki a kérdést, kíváncsi voltam mások véleményére, de azért párom is megértem, nagyon félti a picit.
2018. okt. 8. 16:13
 13/23 anonim ***** válasza:
37%
9 Sterimarral fujd be, és a régi szemcseppentővel szívj fel anyatejet, 2-2 csepp.. szokott segíteni ilyen picinek még..Szoptasd amennyit tudod, és szoptatás előtt szívd le az orrát..
2018. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%

Influenza idején született a babánk.Parom elkapta én nem.8 szobás két szintes házban mi simán megoldottuk hogy ne találkozzanak.Nem örültem volna ha a 2 hetes baba orrát már szivatni kellett volna, ahogy párom sem.

Másodszorra 3 hónapos volt mikor az apja influenzás lett akkor már csak feltett egy maszkot.A babánk nyáron 30 fokban lett náthás először.Szoval ez van.😊

2018. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%
Ennyi erővel ha megfázol te sem veszed fel? Ilyenkor már úgyis mind1, egy légtérbe vagytok. Annyi h akkor max nem puszilgatjátok ( én akármilyen beteg voltam sosem bírtam megállni :) ) én csak szurkolok h ne kapja el, kicsinek nem is kapta el tőlünk soha pedig hajjaj voltak dolgok, bezzeg 1 hetet volt a bölcsibe és paff neki.
2018. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Közben hazáért a munkából, maszkot vett fel, kezét mos gyakran, így azért már fel ette, nem bírta ki. 😀 Reménykedünk h nem kapja el és amennyire tudunk vigyázunk.
2018. okt. 8. 18:55
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
Mi felrakunkunk maszkot, amikor pl. szoptatas, pelusozas vagy jatek van fele. Ennyi eddig eleg volt.
2018. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%
A férjem beteg lett, miután megszületett a babánk. A kórházban nem maradhattunk, hazajöttünk. :) Sűrűn mosott kezet, szellőztettünk, nem köhögött rá és nem puszilgatta. A szoptatáson kívül viszont mindent ő csinált, másfèl szobás lakàsban elkülöníteni se lehetett volna. Nem lett beteg a pici. Pár hónaposan volt kicsi orrfolyása. Tengervizes orrspray és nem túlzásba vitt orrszívás segített.
2018. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
65%
Amíg kisebb volt fertőtlenítő gél, szellőztetés, gyakori kézmosás, nem puszilgatta. Már elmúlt egy éves a fertőtlenítő elhagytuk. Sajnos a férjem elég gyakran szed össze nyavajákat, de mi még egyszer sem kaptuk el tőle. Ilyenkor nem velünk alszik, hogy köhögéssel, orrfújással ne zavarja a gyereket.
2018. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor bradolife szappant és gélt használunk, plussz felteszünk egy maszkot, és nem nyálazzuk össze a gyereket :)
2018. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!